Лілія

Новий улюбленець для волосся

Новий улюбленець для волосся

Рівно рік тому я зробила експеримент і пофарбувалась в блонд. Досвід засвоїла, блондинкою побула близько місяця — більше не хочу.

Проте цілий тепер я відновлюю своє волосся, шукаю і обираю для нього найкраще, не шкодуючи ні часу, ні грошей.

Зараз я нарешті задоволена результатом мого догляду. Цей етап задоволення настав тоді, коли я знайшла цей засіб. Це незмивна маска (молочко) для волосся

Він робить диво, я не уявляю себе зараз без нього.

Якщо вам подобалось молочко Davines, то це ще в декілька разів краще. До речі, цікаво, які ще засоби Nashi Argan ви порадили б спробувати?

Основні переваги для мене цього засобу:

• дуже економний! Давінес закінчувався дуже швидко, при тому, що я їх використовую однаково багато мінімум по 10 пшиків. Отже, Nashi Argan ще й вигідніший по вартості

• аромат салону краси. Я до нього не одразу звикла, бо також в ньому я відчуваю запах моєї фарби для волосся від Matrix. Це не погано, можна сказати ніша)) Пахне дорого, цікаво, східно

• Засіб не має жирного ефекту

• ну і звісно результат! Волосся мʼякесеньке, ніжне, доглянуте. Що ще можна хотіти?)

Недолік:

цей недолік не для мене, бо в мене волосся пористе, пошкоджене, але для тих, у кого волосся важке і пряме — цей засіб може трішки бути заважким. Хоча можна просто використовувати менше. Декілька розпилювань, а не 10+ як я))

Що ще порекомендували б спробувати із засобів цього бренду?

Новий улюбленець для волосся
Новий улюбленець для волосся
Новий улюбленець для волосся