Ta_nyaaaaaaa

#testmakeupclub

#testmakeupclub
#testmakeupclub

Щиро дякую команді MUC за можливість тестувати 💗

Не буде великого вступу, бо допис сам по собі об‘ємний і аби вам не було так скучно, відразу пропоную приступити до огляду кожного засобу.

Так як тексту чимало, розбори складу уже не робила. Однак це гарно розписала saybeautyk

Хочеться відзначити листівку з коротким описом продуктів, які всередині боксу та інструкція про їх використання

уся лінійка Premiere призначена для ламкого волосся з посіченими кінчиками, пошкодженого і втомленого волосся, яке зазнає впливу жорсткої води. Також повинно підхоити фарбованому та нормальному волоссю. Основним активним компонентом є лимонна кислота.

Моє волосся: пористе, НЕ фарбоване, натуральне, легке і слухняне. На кінчиках ламке.

#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub

Нам пощастило і ми отримали не пробники, а мініатюри прешампуню. Його об'єм 45 мл, чого цілком достатньо, щоб гарно ознайомитися з продуктом.

Дозатор дуже зручний у форматі помпи.

❌ без вмісту спирту (хоча так думала через найбільш жорсткий аромат у лінійці)

❌ без силікону

❌ без сульфатів

Засіб має гелеву текстуру, схожу на сироватку. Не в’язка, але і не зовсім водяниста. Більше нагадує СЕРУМ

Має аромат ЧОЛОВІЧИХ парфумів, деревинно-цитрусових. Навіть конкретно щось мені нагадало. Можливо хтось із дівчат розгадає цей аромат 😁

До речі, серед усіх засобів у нього найбільш чітко виражений аромат. Найбільш різкий, я б сказала.

Наношу на вологе волосся, прочісую та залишаю на 5 хв. Прочісую, і не змиваючи наношу шампунь.

Загалом волосся під прешампунем почувається комфортно, на доти гладеньке.

Однак саме від нього я помітила жорсткість волосся після змивання. У дні, коли я не використовувала ПРЕшампунь, а лише шампунь-ванну, волосся було більш слухняним і МЕНШЕ плуталося.

Знову ж таки пощастило. Шампуню цілих 80 мл 😉

Хіхі, завжди цікавило, чому у керастаз є шампунь-ВАННИ 🤭

❌ без спирту

❌ без сульфатів

За ароматом трохи відрізняється від прешампуню. Той же запах коштовних чоловічих парфумів - стриманий, суворий 👔

ОДНАК на відміну від попереднього засобу, цей ще має запах, що віддалено нагадує ліки. Не дуже приємно, але «дорого» 😂 Це як у мене з Ганімедом))

❗️з часом до аромату я звикла і відчуваю лише чоловічі парфуми.

Консистенція. Вперше зустрічаю шампунь з настільки густою, ТЯГУЧОЮ консистенцією.

Нагадав клей 🙈

❗️ Дівчатка, майте на увазі, його треба зовсім трішки. Я додала наче і небагато, але для мого волосся це трішки ту мач.

Виробник радить наносити шампунь на прешампунь, на корені та по довжині.

Ніколи не наношу шампунь по довжині, лише на корені, а залишки піни розподіляю по довжині. Цього для мого волосся достатньо.

Але ж я чемна дівчинка і тестую усе чітко за інструкцією ☺️

Нанесена шампунь, гарно вспінила його. Він утворює щільну і дрібну піну, з якої утворюється «шапка». Так, її дуже багато. Додаю фото.

При змиванні волосся відчувається дуже прямим, трішки жорсткішим, ніж зазвичай (згодом виявила, що це через прешампунь).

Після того, як зняла рушник, волосся уже більш м’яке, а на кінчиках бачу свої природні завитки 😁

Заради експерименту не використовувала більше нічого.

Показую результат.

До речі, не знаю співпадіння це чи ні, але після перших двох засобів я висушила волосся швидше, ніж зазвичай.

Після шампуню волосся виглядає чистим трохи довше, ніж зазвичай - 3.5-4 дні замість звичних 2.5-3

Від прешампуню почало плутатися волосся, хоча зазвичай у мене такого ніколи не траплялося.

При кожному подальшому митті волосся до наявного переліку використаних продуктів буду додавати по одному. А зовсім вкінці покажу результат від КОМБО: прешампунь, шампунь, маска, кондиціонер, олійка

Продукт, від якого точно очікувала більше, а з усієї лінійки сподобався найменше.

У боксі було 2 пробника по 10 мл. Вистачило відповідно на 2 рази на волосся моєї довжини.

❌ без сульфатів

Має легку, гелеву консистенцію, майже напівпрозору

Гарно розподіляється по волоссю

Аромат трохи відрізняється від попередніх засобів, тут уже відчуваю щось схоже на квіткову ноту, яка пом’якшує аромат у цілому

Наношу кондиціонер на вологе волосся, прочісую гребінцем та залишаю на 5 хв.

Перед змиванням трішки емульгую з водою і теж змиваю

Під час змивання відчуваю, що волосся дуже пряме, наче більш потовщене, як «прутики», волосинка до волосинки. Тобто волосся ущільнене. Але наче трохи висушене

Уже знімаю рушник і відчуваю, що волосся більш м’яке і гладке.

Вдруге стикаюся з відчуттями, що саме через шампунь чи пре-шампунь волосся більш схоже на пух. Влягається аж на другий день.

На дотик більш м’яке теж уже на другий день

Крім того, моє волосся почало магнітитися і стало таким вже неслухняним…

Однак навіть з кондиціонером волосся не дуже приємне на дотик. Так, воно сяюче, але більш сухе. Як на вигляд, так і на дотик 🥲

Бажаного пом'якшення і розгладження я не помітила.

У боксі було 3 пробника олівцем по 3,5 мл.

Ідеальний варіант для ознайомлення!

Зверху згин (відривна лінія), завдяки якому легко відкривається "ампулка".

❌ без вмісту спирту

❌ без сульфатів

Аромат майже не відрізняється від засобів лінійки, але він більш квітковий і для мого носа виявився найприємнішим.

Має дуже приємний аромат, цитрусово-жасминовий.

Текстура виявилася для мене надзвичайно цікавою. Виглядає наче гелевий серум, але при розтиранні помітна невелика жирність, притаманна олійці.

Вона просто чарівна.

На сухе волосся використовую всього декілька крапель і результат мене приємно вразив 🔥

Волосся більш ущільнене, слухняне, гладке і сяюче. Більше немає черезмірноі сухості та електризації.

Зовсім трішки олійка обтяжила моє легке, як пух волосся. І це мені дуже подобається. Саме цього не вистачало після інших засобів лінійки

Загалом моєму волоссю вона дуже сподобалася. Гарно розгляджувала його (при нанесенні на сухе), надавала блиск і аромат, який ще пару годин тримався.

У використанні олійка МЕГА-економна, бо за весь час я не використала повністю навіть одного пробника. Не дарма вона концентрованою зветься))

У боксі маємо також 2 пробника по 15 мл

❌ без сульфатів

Активний компонент - пептиди

Також у складі гліцин, що проникає у внутрішню структуру волосся і відновлює пошкоджені кератинові зв'язки, зменшуючи ламкість. Цей компонент прослідковується у складі усіх засобів лінійки.

Має дуже приємний аромат. Для мене це 2 місце у лінійці після олійки. Тут більше аромату квітів та дорогих парфумів (без чоловічих «одеколотистих» ноток).

Консистенція кремова, дуже приємно розподіляється по волоссю.

Залишила на 10 хв, змила, згодом нанесла ще кондиціонер на 5 хв і також змила.

Скажу чесно, це комбо я спробувала уже після використання ВСІХ засобів бренду одночасно. Захотілося ще побачити окремо ефект маски.

І знаєте, вона спрацювала непогано. Волосся було більш м’яке, уже не схожим на «прутики», але перші 2 години таке ж неслухняне.

Сподобалось те, як блистіло волосся після маски.

Тут прешампунь, шампунь, маска, кондиціонер і олійка на вологе волосся перед укладанням (+фото/відео з олійкою на сухе волосся до усіх засобів)

Відразу після сушки волосся виглядало пухнастим і неслухняним, дещо суховатим. Хочеться додатково нанести щось зволожуюче уже на сухе волосся.

Після години-півтори волосся трішки вляглося, уже не таке пухнасте. На дотик також приємніше, але… більш жорстке, ніж зазвичай

*мій висновок базується на основі того, яким я звикла бачити своє волосся від інших засобів

Я не можу сказати, що лінійка засобів Kerastase мені сподобалася на всі 100%. Кожного разу після використання цих баночок я виглядала як одуванчик. Так, згодом волосся влягалося, але на це треба був час.

Тому у мене залишилися змішані враження.

За свої кошти, окрім шампуню, я б напевно нічого не взяла.

Думаю, що лінійка просто не для мого типу волосся чи не підійшла індивідуально, бо за описом виробника повинно було б підійти ідеально 🤷‍♀️

❌ Декальцинуючий прешампунь-догляд.

Засіб, що сподобався найменше. Він не очищував додатково волосся, він не робив його більш слухняним. Навпаки - висушквал і робив неслухняним.

✅ Декальцинуючий шампунь-ванна.

Дуже сподобався. Ідеально піниться, гарно промиває шкіру голови і дозволяє волоссю залишатися чистим довше, ніж зазвичай.

Ефект від використання дуже сподобався! найбільше від усіх інших продуктів. Гарно працює і з моїми масками/кондиціонерами інших брендів.

Формат 80 мл - ідеальний, повторила б аби брати у дорогу (у т.ч. шампуні інших серій).

❌ Декальцинуючий кондиціонер.

Ні-ні-ні. Не пом'якшив волосся, не зробив більш слухняним. Лише додав пухнастість і додав жорсткості.

✅ ( або ж 50/50) ❌ Відновлююча маска.

Наче і непогана, але особливо не вразила. Додала блиску і м'якості. Хоча у тандемі працює нормально, я б її не повторила. Отримую такий і кращий результат від більш бюджетних масок.

✅ Олійка-концентрат.

Гарно згладжує, в міру обтяжує і додає блиску. Дівчата писали, що має не дуже класний склад, тому це єдине, що відштовхує (окрім ціни ще, звісно 🤣). Витрата максимально економна.

Однак, знову ж таки, не повторила б через вартість + треба розібратись по співвідношенню ціна/якість (склад).

Отже, з 5 засобів нормально спрацювали 3, а повторила б точно лише один - шампунь 🫣

Вау-ефекту від засобів не отримала за час використання. Стан волосся також не покращився. АЛЕ завжди був присутній БЛИСК протягом виклристання. Гладкість і слухняність лише на другий день.

Крім того, воно почало у мене плутатися, хоча цього ніколи не було раніше. Тут на допомогу пішли спреї для легкого розчісування.

ТОБТО, лінійка не дуже гарно підійшла моєму типу волоссю і найкраще працювала лише у комплексі або навпаки - лише з шампунем 🥲

Щонайменше, я отримала не той результат, який хочеться бачити від засобів з такого цінового сегменту 🫣

А ще цікаво (бо ніде інформації від виробника не знайшла) чи варто використовувати декальцинуючі засоби з лінійки на ПОСТІЙНІЙ основі і чи всім воно потрібно? Отут я і задумалася, що можливо у нас вдома не така і жорстка вода🤔

Команді Makeup Club хочу ще раз подякувати за можливість тестувати 🫶🏻

Ось таким був мій перший досвід з Kerastase.

Що у L'Oreal Elseve вийшла дуже схожа лінійка засобів, навіть за дизайном)

Тому дуже цікаво було б спробувати, аби порівняти результат) Та навіть просто так, бо зазвичай люблю L'Oreal Elseve... (той самий Керастаз для бідних 😂)