Ганночка Тетяна

Маска для волосся Esthetic House CP-1 Premium Hair Treatment

Маска для волосся Esthetic House CP-1 Premium Hair Treatment
Маска для волосся Esthetic House CP-1 Premium Hair Treatment
Маска для волосся Esthetic House CP-1 Premium Hair Treatment

Після фарбування я зараз активно відновлюю волосся, бо воно пошкоджене по довжині, є посічені кінчіки.

Маску для волосся від Esthetic House CP-1 Premium Hair Treatment я хотіла спробувати вже давно і нарешті її придбала. Я одразу вирішила взяти великий об'єм.

Маска для волосся Esthetic House CP-1 Premium Hair Treatment

Маска у пластиковій м'якій тубі, мала захисну фольгу. По консистенції достатньо густа коли видавлюєш, а при нанесенні вона стає більш м'якою, ніби підтаює.

Колір світло жовтий, приємна кремова текстура і гарний аромат, на волоссі потім залишається менш насиченим, відчувається більш легко і тонко, але все ще присутній.

Маску треба наносити по всій довжині не чіпаючи коренів, трохи від них відступивши і тримати не менше 5-7 хвилин. Якщо час дозволяє, то я витримую її усі 10, авто і 15 хвилин.

Розподіляється маска добре, обволікає кожну прядку. Попередньо рушником я забираю зайву вологу, щоб засіб не стікав з волосся. В завершені після маски наношу кондиціонер.

Змивається вона швидко, вже при ополіскуванні відчувається наскільки волосся стало м'яким і розплутаним, а після ну дуже легко розчісується. Моя щітка прям без проблем прочісує його і зубчики зовсім ніде не блокуються вузликами і скрізь легко проходять.

Після маски спеціально не наносила інших доглядових засобів, щоб оцінити від неї ефект, бо так не зрозумієш.

Загальні враження у мене склались позитивні. Маска хоч і не дає якогось вау ефекту і не робить див, але все одно результат мені подобається, бо доглядає вона чудово.

Волосся після неї гладке, дуже приємне на дотик. Посічені кінчики добре розгладжені, пухнастості немає. Тактильно відчувається шовковистість і еластичність, волосся не обтяжене, воно легке, об'єм не забирається. Кінчики теж в порядку, що можна навіть не наносити крем. Також волосся розсипчасте, присутній деякий лоск. З цією маскою воно виглядає більш доглянутим.

Мені маска підійшла, покупкою задоволена, можливо і очікувала трохи більшого, але я зовсім не розчарована.