YuliHrytskoff

#BirthdayTravel

#BirthdayTravel

Сьогодні свій День народження святкує чарівна учасниця нашого Клубу – Zhukovka 🌸. З нагоди цієї події вона влаштувала грандіозну онлайн-вечірку, на яку запросила й мене. Дякую тобі, квіточко, за запрошення, щаслива бути учасницею твого свята!

Дорога Лілечко, вітаю тебе з твоїм Днем народження! Будь здоровою, щасливою, коханою, живи в достатку! Залишайся такою ж красивою, веселою, життєрадісною, креативною як ти й є! Нехай кожен день буде сповненим сонця та радості, приємних моментів та усмішок! Здійснення всіх мрій і багато-багато подорожей, які ти так любиш!

Темою онлайн-вечірки стала «Подорож країнами мрії». Для себе я обрала ОАЕ. Я не можу сказати, що це країна моєї мрії))), але там я ще не була, хоча із задоволенням би відвідала!) Взагалі, мене дуже манить східна культура… А макіяж арабських жінок надзвичайно красивий та загадковий! Тому я вирішила спробувати себе в ролі саме такої от української «Шахеризади»)))

Традиційно, в східному макіяжі акцент робиться на очі, оскільки інші частини обличчя закриваються паранджою. Яскраві тіні, чіткі чорні стрілки, пухнасті вії та виразні брови… Саме такий макіяж я спробувала відтворити)

Обличчя:

1. Тональний крем Maybelline New York Affinitone, тон17 - Rose Beige.

2. Консилер Maybelline New York Affinitone, тон 02 «Natural».

3. Пудровий хайлайтер для обличчя Sinart Highlighterpro, відтінок Н1.

Очі:

1. Палетка тіней NYX Professional Makeup Ultimate Utopia.

2. Палітра тіней для повік Revlon ColorStay Looks Book Palette, 950 – Dreamer.

3. Підводка для очей Maybelline New York Hyper Easy.

4. Олівець для очей Avon Glimmerstick Diamonds, відтінок Black Ice.

5. Туш для вій Maybelline New York Colossal Curl Bounce, інтенсивно чорна.

6. Пудровий хайлайтер для обличчя Sinart Highlighterpro, відтінок Н1.

Брови:

1. Гель для брів LAMEL Make Up Liquid Brow Soap.

2. Олівець-тіні для брів Maybelline Express Brow Satin Duo Pencil.