Tanserb

Ще один із моїх улюбленців: Catrice HD Liquid Coverage Foundation. Відтінок 030 “Sand Beige”

Ще один із моїх улюбленців: Catrice HD Liquid Coverage Foundation. Відтінок  030 “Sand Beige”

Моє кохання з цим бюджетним тональним триває вже роки чотири. Звичайно, це далеко не єдиний тональний у моєму арсеналі. Але єдиний тон, який я купую стільки разів повторно!

Мій відтінок 030 “Sand Beige” середньо бежевого кольору с легким жовтуватим відтінком. Але він сильно не жовтить і гарно підстроюється під колір шкіри. Також мені підходить і 020 “Rose Beige”, він чуть світліший і з розовинкою (гарно освіжає). Обмовлюся, я не білосніжка. У мене середній тон шкіри, тому, зазвичай, беру відтінки “Beige” або “Light beige” у всіх лінійках більшості брендів. Або ж середні тони для європейського типу шкіри.

Ще один із моїх улюбленців: Catrice HD Liquid Coverage Foundation. Відтінок  030 “Sand Beige”
Ще один із моїх улюбленців: Catrice HD Liquid Coverage Foundation. Відтінок  030 “Sand Beige”

Що мені подобається в цьому тональному:

  • Легка текстура, яка легко та рівномірно розподіляється по шкірі будь-яким способом (пальці, кисть, спонж)
  • Непогане покриття добре приховує недоліки та вирівнює тон шкіри при досить тонкому покритті.
  • Приємна матовість шкіри, яка тримається досить довго
  • Комфорт. Я цей крем не відчуваю протягом дня (у мене комбінована шкіра) Він не западає в зморшки, складочки. Загалом виглядає цілком гідно протягом усього дня.
    І так, досить стійкий
  • Відтіноки добре адаптується під тон шкіри
  • Бюджетно

Єдиний недолік для мене: цей тон рідкий і може капнути на одяг з піпетки. Але, обмовлюся, він рідкий у міру, тому такі прецеденти відбуваються дуже рідко.

Підсумок. Моя улюблена робоча конячка. Коли потрібно швидко нанести, щоб тримався весь день, шкіра була матовою, з хорошими здібностями, що криють, і з ним було комфортно.

А який Ваш улюблений тональний на кожен день?