Кузя Ю-а

Футуристичний фен

Футуристичний фен

Я побачила цього красеня і закохалась! Він мега потужний, може бути різним ( адже має декілька режимів від мега потужного до ніжного та ласкавого ;) ) ... естетично довершений і стильний! Це про фен 😂

Laifen це щось на космічному! Спочатку я почула про нього від подруги! Каже, сонце, я придбала фен номер один серед фенів і сушу волосся менше 5 хв. І я сказала: "да, да, менше 5 хв... не вірю!".

Ну а тепер, коли я чую про щось круте, я мушу дізнатись більше) і спробувати, і придбати)

Загалом, хочу познайомити вас з новинкою на ринку серед фенів. І ні, це не відомий dayson. Впевнена, що і без вищезгаданого бренду можна створити гарні зачіски. Ну але першочергово, про цей фен.

Бренд laifen.

Одразу скажу, в око впала мила підсвітка різних режимів для волосся. Холодний, гарячий та середній потік повітря виділяються синім, червоним та жовтим кольорами на задній панелі :) ну дуже мило!

Синій: холодне повітря 20 ℃ (для закріплення укладання).

Жовтий: тепле повітря 50 ℃ (регулярне сушіння).

Червоний: гаряче повітря 80 ℃ (швидке висихання та укладання).

В комплектації фен і від моделі залежить кількість насадок. В моєму випадку їх три. Сушити, вкладати та дифузорні кучері

Технічна частина: Потужний двигун (110000 об/хв), подає 13 літрів повітря до підсилювача кожну секунду.

Термодатчик регулює температуру повітря на виході 100 раз/с, запобігає пошкодженню волосся від перегріву.

Тихий по зрівнянню з класичними фенами.

І ще, від за технічним описом видає 200 мільйонів негативних іонів

Глибокий догляд за волоссям

Зниження статичної електрики зменшує пухнастість і сухість, відновлює гладкість і блиск, захищає волосся від бруду та пилу.

Серед переваг моделі можна визначити технологічний безщітковй двигун, легке,інтуїтивно зрозуміле керування, нативний кольоровий індикатор для візуального показу режиму роботи, зручні магнітні насадки, компактні розміри та ін.

Продумана конструкція вхідного повітряного фільтра та трубки дозволяють знизити шум повітря.

Насадки дійсно на магнітах кріпляться. Не треба нічого поокручувати. Та й взагалі, дизайн дуже футуристичний.

Щодо подруги і 5 хв. Він дійсно сушить волосся за 3-4 хв. Але в неї каре. Мо є ж волосся потребую дещо довшого терміну в 10 хв. Але по зрівнянню з моїм стареньким філіпс.. небо і земля!

І ще, різниця в моделях в кількості насадок і потужності. Але в загальному, звертайте увагу на акції в кількість насадок.

Ну і виробник - фабричний Китай.

Футуристичний фен
Футуристичний фен
Футуристичний фен
Футуристичний фен
Футуристичний фен
Футуристичний фен
Футуристичний фен
Футуристичний фен
Футуристичний фен
Футуристичний фен
Футуристичний фен