Mandarinka

Альгінатна маска для шкіри навколо очей з пептидами від Joko Blend

Альгінатна маска для шкіри навколо очей з пептидами від Joko Blend

Вітаю! Альгінатні масочки дуже люблю - оскільки вони дають миттєвий чудовий ефект, але не знала про існування масок чисто під очі. Сьогодні протестувала і цю продукцію - ділюсь результатами.

Чесно кажучи, сам продукт “альгінатна маска навколо очей” - вважаю більш маркетинговим ходом, оскільки фактично засіб нічім не відрізнається від звичайної альгінатної маски. АЛЕ це правильний підхід, коли зморшки в тебе тільки в певній зоні - наприклад ще немає проблем на щоках, лобі, але вже є помітні мімічні зморшки навколо очей.

Альгінатна маска для шкіри навколо очей з пептидами від Joko Blend
Альгінатна маска для шкіри навколо очей з пептидами від Joko Blend
Альгінатна маска для шкіри навколо очей з пептидами від Joko Blend

Маска в пакеті, не дуже зручно, що немає зіп застібки чи чогось такого, бо сам виробник говорить що маска не на 1 використання.

У мене найменша грамовка - 20 гр, з розрахунку по рекомендації виробника на 4 використання. Спойлер - для мене 5 гр на 1 раз виявилось забагато, то думаю використань буде більше. Розводимо в пропорції 1 до 3х - 1 частина маски до 3 частин води і перемішуємо. Виходе маска помірної густини, яку необхідно нанести на шкіру навколо очей - бажано поспішити, щоб маска не застигла і не потекла (а потім не застигла з патьоками 😅). Звучить складно, але якщо ви робили альгінатні маски - то розумієте про що я.

Краще прийняти горизонтальне положення і трошки відпочити, але недовго хвилинок 20-25. Чому краще не перетримувати? Бо шкіру починає стягувати і можна отримати зворотній ефект.

Патчі наші знімаються дуже легко, якщо є таки тоненькі залишки, які не знімаються плівочкою - можна просто змити теплою водою.

Після зняття патчів - відчувається легкий холодок і шкіра починає знову дихати на повну (я б сказала як не дихала до цього). Дуже приємні відчуття.

З головного - видно, що розгладжуються легкі мімічні зморшки, ефект легкий, але помітний. Серед всього що я тестувала, все таки альгінатні маски вважаю найкращими сос-засобами від зморшок. Але, як і всі засоби, їх варто робити регулярно, щоб мати стабільно гарний ефект.

Буду намагатись не лінуватись, і системно використовувати. Звісно рекомендую, оскільки всі клопоти з приготуванням маски компенсуються результатами від неї ❣️