Lytvynenko

Фітотерапевтична маска-кондиціонер для волосся Dr.FORHAIR

Фітотерапевтична маска-кондиціонер для волосся Dr.FORHAIR

Декілька місяців тому мала змогу протестити цю маску і свої перші враження описала тут - https://club.makeup.com.ua/post/17864/

Там ще мій рідний колір волосся і зараз мені дуже незвично дивитися на нього 😅

Сьогодні готова дати розгорнутий відгук на Dr.FORHAIR Phyto Therapy Treatment.

Отже, це корейський бренд по догляду за волоссям, заснований у 2014 році.

Фітотерапевтична маска-кондиціонер для волосся Dr.FORHAIR
Фітотерапевтична маска-кондиціонер для волосся Dr.FORHAIR

Пакування: пластикова пляшка із прорезиненою поверхнею, обʼємом 500 мл (на сайті в наявності представлений міні формат - 70 мл та пробничок), із зручним дозатором. Запаковано в картонну коробку. Дизайн продукту стильний та лаконічний.

Аромат: лимонно-рослинний, дуже приємний. Не різкий і не залишається на волоссі довго.

Консистенція: помірно густа, кремоподібна.

Dr.FORHAIR Phyto Therapy Treatment - це універсальна фітотерапевтична маска-кондиціонер, що підходить для всіх типів волосся.

🌱 Створена на основі 98% природних компонентів, як зазначає виробник. Трохи далі будемо розбиратися, чи дійсно це так.

Обіцянки виробника: глибоко зволожує волосся від коренів до кінчиків, полегшує розчісування й укладання, надає їм гладкість, блиск і пружність.

Спосіб використання: нанести достатню кількість кондиціонера (мені вистачає пару натискань) на попередньо вимите і просушене рушником волосся. Залишити на 3-5 хвилин. Я, для кращого розподілення засобу, прочісую. Потім ретельно змити теплою водою.

Змивається продукт швидко, без проблем.

Багато складників і відповідно, інформації, хто не цікавиться, пролистуйте в кінець)

Групувала їх, так як налічується більше 40 складників, що часто виконують одну функцію.

Зволожуючі складники:

  1. Water (Вода)
  2. Glycerin (Гліцерин)
  3. Caprylic/Capric Triglyceride (Тригліцериди каприлічної/каприківної кислоти)
  4. Cetearyl Alcohol (Цетеариловий спирт)
  5. Behentrimonium Methosulfate (Бегентримоній метосульфат)
  6. Stearamidopropyl Dimethylamine (Стеарамідопропілдиметиламін)
  7. Glyceryl Stearate (Гліцерилстеарат)
  8. Cetyl Alcohol (Цетиловий спирт)
  9. Stearyl Alcohol (Стеариловий спирт)
  10. Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride (Гуаровий гідроксипропілтримоній хлорид)
  11. Polyquaternium-10 (Полікватерній-10)
  12. Propanediol (Пропанедіол)
  13. Butylene Glycol (Бутиленгліколь)
  14. Ethylhexylglycerin (Етилгексилгліцерин)
  15. 1,2-Hexanediol (1,2-Гександіол)
  16. Vegetable Oil (Рослинна олія)
  17. Algin (Альгінат)

Складники для аромату:

  1. Citrus Limon (Lemon) Peel Oil (Масло з шкірки лимона)
  2. Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil (Масло з шкірки апельсина)
  3. Eucalyptus Globulus Leaf Oil (Масло листя евкаліпта)
  4. Citrus Aurantifolia (Lime) Oil (Масло з шкірки лайма)
  5. Litsea Cubeba Fruit Oil (Масло з плодів літсеї)
  6. Illicium Verum (Anise) Fruit/Seed Oil (Масло з плодів/насіння анісу)

Живильні складники:

  1. Bambusa Vulgaris Water (Вода з Bambusa Vulgaris)
  2. Macadamia Ternifolia Seed Oil (Масло насіння макадамії)
  3. Olea Europaea (Olive) Fruit Oil (Оливкова олія)
  4. Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil (Масло насіння жожоба)
  5. Argania Spinosa Kernel Oil (Масло з насіння аргана)
  6. Moringa Oleifera Seed Oil (Масло з насіння моринги)
  7. Persea Gratissima (Avocado) Oil (Масло авокадо)

Регулюючі складники:

  1. Citric Acid (Цитратна кислота)
  2. Disodium EDTA (ЕДТА динатрію)
  3. Sodium Citrate (Цитрат натрію)

Склад багатий на природні компоненти, та серед них штучними є наступні 8: Caprylic/Capric Triglyceride, Quaternium-33, Propanediol, Butylene Glycol, Polyquaternium-10, Caprylyl Glycol, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol.

А отже, маска містить ≈80% натуральних складників, що теж досить добре.

Цікаво і важливо, що продукт не містить силікони!

А для збереження легкості та об'єму замість них використовується суміш зволожувачів і легких полімерів натурального походження.

Що при першому тестуванні, що при довготривалому використанні, ця маска мені дуууже сподобалася!

Волосся сушу природнім шляхом, на відео воно ще трохи вологе, олійки та незмивашки не використовувала.

Волосся легке, гладеньке, блискуче та доглянуте. Дійсно зволожене. Незважаючи на досить сухі кінці, які давно треба підстригти, волосся має живий вигляд та є повітряним по відчуттям, проте не надто пухнастим.

І головне, дійсно не обтяжене! На графік миття волосся не впливає, та я на корені цю маску не наношу.

Раджу, дівчатка, тим паче, зараз в наявності сашетки по 10 мл, щоб познайомитися із брендом😌 Я щиро вважаю його недооціненним!