wowmom

Цієї весни, кольорові туші в тренді! Давайте почнемо знайомство із синьої туші від Eveline?!

Цієї весни, кольорові туші в тренді! Давайте почнемо знайомство із синьої туші від Eveline?!
Цієї весни, кольорові туші в тренді! Давайте почнемо знайомство із синьої туші від Eveline?!

Привіт, красуні!

Мода циклічна, і те, що було популярно 20-30 років тому, поступово повертається в теперішні тренди. Так, наприклад, сталося і з кольоровими тушами. Я пам'ятаю, як моя старша сестра ще в школі фарбувала очі синьою тушшю на дискотеку, а це було більше 20 років тому, на хвилиночку.

Потім, це якось забулося, і в моду увійшов більш гламурний макіяж, коричневі віддінки, смокі, контурінг, проте зараз такі яскраві акценти як ніколи актуальні.

Я давно хотіла собі купити синю туш, але якось воно мені не горіло. Проте нещодавно у мого сина було день народження в жовто-блакитному стилі, і я вирішила, що саме синя туш чудово доповнить мій образ. І не прогадала!

Сьогодні поговоримо про шикарну яскраву туш Eveline Cosmetics Variete Lashes Show Ultra-Length & Volume Mascara.

Цієї весни, кольорові туші в тренді! Давайте почнемо знайомство із синьої туші від Eveline?!

Я вже вам казала, що найулюбленішою і найкращою тушшю минулого року, я вважаю чорну туш Eveline Variete у рожевому флаконі. Вона бюджетна, вона робить мої вії величезними, і вона чудово тримається. Тож, коли я побачила, що в цій лінійці вийшла і синя туш, я ні на секунду не сумнівалася, що вона також буде дуже класною.

Туш має дуже зручну силіконову щіточку у формі ялинки. Щітинки м'які, і гарно прочісують війки.

Але ви тільки подивіться на цей яскравий, майже неоновий, красивезний віддінок? І саме його ви побачите на своїх очах.

Наношу я туш у два-три шари, і вона супер класно подовжує, додає об'єму, і розділяє. Вона робить все те саме, що і моя улюблена Variete у рожевому флаконі, тільки плюсом вії стають синіми. Я в захваті від того, як вона виглядає на очах, і я впевнена, що туш надовго поселилася в моїй косметичці.

Не осипається, не відбивається і не тече - це все я можу сказати про Eveline Cosmetics Variete Lashes Show Ultra-Length & Volume Mascara у синьому віддінку. Серйозно, в мене взагалі нуль претензій - один захват, бо вже тиждень, кожного дня, я фарбую вії лише нею.

Особливо рекомендую звернути увагу дівчаткам з сірими/блакитними очима, щоб підкреслити власний колір очей. Впевнена, ви будете задоволені! Також, туш можна наносити і в якості акценту на нижні вії - також буде виглядати супер.

Красуні, цієї весни, синя туш - це просто маст-хев, і Eveline Cosmetics Variete Lashes Show Ultra-Length & Volume Mascara в цій категорії, одна із кращих (якщо не найкраща).

Дякую 😘