Mila Masiukova

Цікавіші ніж класичний White Tea

Цікавіші ніж класичний White Tea

На цю туалетну водичку я довго дивилась, перш ніж придбати. В мене на той момент вже були класичні White tea, тоді всюди з'явились нові види цього аромату і я не могла визначитись який саме хочу спробувати. Після затесту Ginger Lily, я зрозуміла, що це вони.

Я б назвала цей аромат простим, але витонченим. Він цікавіший і багатогранніший ніж класична версія, але загалом вони різні.

Про класичну версію буде окремий допис, коли я куплю її знову. Тому зараз детальніше зупинимось саме на Ginger Lily.

Верхні ноти: Гіркий Апельсин, Бергамот, Мандарин і Неролі;

ноти серця: Імбир, Біла Імбирна Лілія і Фіалка;

ноти бази: Мускус, Мате, Кедр і Боби Тонка.

Тепер про мої відчуття..

При нанесенні я чітко відчуваю мандарини та трішки апельсину з гіркою цедрою. Всередині цього міксу звучить лілія, дуже квітковий аромат.

Потім, при розкритті залишається трішки гіркого апельсину, чай Мате та трішки кедрового дерева. Ледь вловимий аромат квітки.

Вони надзвичайно цікаві, як для свого цінового сегменту. Ці та класична версія - мої улюблені аромати на теплу весняну та літню погоду.

Стійкість - середня, до 5-6 годин. Можливо, вони навіть чуть стійкіші ніж класичні. На одязі тримаються не сильно довше.

Цікавіші ніж класичний White Tea