Julianna Vini

18 + Вакуумний стимулятор

18 + Вакуумний стимулятор

На фото маємо вакуумний стимулятор від популярного бренду Satisfyer, а саме модель Love Breeze Ice Blue. Мені відомо, що усі девайси від Satisfyer якісні та цей бренд має багато задоволених клієнтів, тому жодних сумнівів не було!

Вибір був за формую, яку було б комфортно тримати в руках, розміром та кольором.

Стимулятор блакитного кольору ( мені він схожий більш на бірюзовий) , приходить запакований ось в такій коробочці.

Вигляд в неї подарунковий 🎁.

Вона легко відкривається, потім дуже зручно зберігати іграшку в ній. Всередині є інструкція та зарядний пристрій: а саме магнітний USB кабель.

🩵 його носик зроблений з м'якого безпечного для здоров'я силікону;

💙 водостійкий;

🩵 має 11 режимів хвильової стимуляції;

💙 просте управління за допомогою двух кнопок на корпусі;

🩵 легко очищується.

🔹Кого цікавить наскільки він гучний :

Гучно працювати він буде тільки на наймоцніщій швидкості.

Для того щоб краще розуміти себе, своє тіло, свої ерогенні зони.

Це саме той досвід, який допоможе вам не тільки отримати багатократне задоволення, але й розкритися та стати впевненіше у собі та своїх бажаннях.

Якщо є партнер, то даний девайс сподобається не тільки вам. Ваш партнер буде щасливий доставити вам такі шалені та нові емоції та матиме змогу спостерігати за ними.

Хочу також підкреслити, що це не соромно та цілком нормально. Не потрібно соромитися чужої думки, також не треба соромитися робити замовлення та отримувати замовлення кур'єром 📦і т.д.

Придбати вакуумний стимулятор це така сама річ як купити собі фен, новий одяг або косметику.

Також не треба стидатись свого тіла та задоволення. Отримувати задоволення це добре і є нормою та вашою особистою справою, якщо це не шкодить іншим.

Головне - любити себе, приймати себе повністю і не засуджувати ні себе, ні інших.

Та завжди можна дізнатися себе ще більше і відкритися ще більше.

Це можна зробити за допомогою sex-девайсу).

Розуміння свого тіла в майбутньому піде вам тільки на користь.

По-перше, перша зарядка за інструкцією обов'язково триває 8 годин. Краще зарядити правильно, щоб потім не було жодних проблем з використанням.

Потім він заряджається дуже швидко та легко, за зарядкою схожий на павербанк.

Рекомендується заряджати не від розетки, а за допомогою USB шнура від ноутбука, комп'ютера або павербанка.