alena.rosee

Кольоровий експрес-манікюр за 6 хвилин

Кольоровий експрес-манікюр за 6 хвилин

Всім привіт! 💕

Люблю лаки Катріс за гарне нанесення та різноманітні колекції !

Сьогодні показую кольоровий манікюр , який зробила буквально менше чим за 10 хвилин 🤭 та стисло розповім про помічників від Essence та Tufi ✨

Кольоровий експрес-манікюр за 6 хвилин

Зараз я не ношу гель , але люблю лак на нігтях)

Коли зовсім лінь чи не вистачило часу пофарбувати нігті - наношу бежеві бази або лак-хайлайтер (який недавно показувала в покупках , від Anny).

Коли є настрій та трошки вільного часу - наношу кольорові лаки ⭐️

Люблю Катріс за різноманітні відтінки, текстури та за нанесення . А сушка для лаку Ессенс давній маст-хев, до речі змінили флакону дизайн, в мене на фото вже в новому дизайні )))

Що використовувала :

1. нанесла базу Ессенс на чисті нігті.

✨З плюсів : має приємний беж колір , висихає за секунди

✨З мінусів : якщо носити соло на довгих нігтях - стійкість не дуже, буквально пару днів , на такій довжині як в мене на фото - краще. З лаками працює краще , але соло нанесення виручає коли лінь щось робити кольорове з нігтями , а хочется щоб виглядали презентабельно.

🫧З сушінням лаку це десь хвилинка .

2. наношу лак , в мене Catrice Neon у відтінку 03 Корал . В мене на нігтях це 1 шар.

Навіть в один шар він виглядає супер : не просвічує, не полосить, не плоский , а досить об'ємний колір.

Також круто наноситься біля кутикули , не тече , не пливе нікуди.

Чекаю 2 хвилини щоб висох лак. 💅🏻

3. Наношу сушку Ессенс , прекрасний засіб, це вже 3 чи 4 флакон. Не стягує лак, дає глянець.

Чекаю хвилинку-дві.

4. Наношу масло Туфі Диня , прикольне мініатюрне , добре зволожує кутикулу , зручно наносити . 💦

Все ! такий максимально експрес-манікюр 💕 на фото без корекції кольору чи редагування 🫧