wowmom

Поповнюю свою колекцію улюблених помад Maybelline SuperStay Matte Ink дуже красивим нюдом

Поповнюю свою колекцію улюблених помад Maybelline SuperStay Matte Ink дуже красивим нюдом
Поповнюю свою колекцію улюблених помад Maybelline SuperStay Matte Ink дуже красивим нюдом

Привіт, красуні!

Якщо б в мене зараз забрали всі помади, я б одразу побігла за своєю улюбленою Maybelline SuperStay Matte Ink. Честно, для мене - в ній ідеально все: від широкої палітри віддінків, на будь-який який смак, до супер залізобетонної стійкості, якої я раніше ніде не зустрічала.
Вона мені не сушить губи та тримається в ідеальному стані зранку до вечора, навіть якщо їсти і пити.

Але я розумію тих дівчат, хто плюється від цієї помади, адже це не той варіант, коли швиденько, аби як, нафарбував губи, і побіг по справах... Для того, щоб все було окей, треба знати, як правильно її наносити, бо інакше, вона буде жахливо злазити шматками.

Поповнюю свою колекцію улюблених помад Maybelline SuperStay Matte Ink дуже красивим нюдом

Нещодавно, я придбала для себе новий віддінок 180 - Revolutionary, і одразу ж в нього закохалася. Це дуже красивий, прохолодний, та в одночас, освіжаючий нюдовий колір. Він чимось схожий на віддінок 15 Lover, але той має трохи більше фіолетового підтону.

Помада має зручний аплікатор, яким легко профарбовувати чіткий контур губ, та приємний цукерковий аромат.

Для початку, ваші губи повинні бути ідеально сухими, без бальзаму, щоб помада з ним не конфліктувала. Якщо у вас перед цим був догляд на губах, добре приберіть його серветкою - це важливо.

Наносити помаду треба максимально тонким шаром, бо вона дуже пігментована. Чим більше ви її нанесете, тим більше є шанс, що вона покаже свої "неприємні фокуси".

Помаді треба висохнути! Тобто після нанесення, краще не рухати ротом взагалі: не спілкуватися, і не стуляти губи.

І, наостанок, через пару хвилин після нанесення, обов'язково, липкий шар, обережними легкими рухами, треба прибрати серветкою.

Після всіх цих маніпуляцій, повірте, вона здивує вас своєю шикарною стійкістю і комфортом на протязі дня. Помада має досить специфічний резиновий фініш, і вона не глухо матова, але в цьому її фішка, і мені це подобається.

Maybelline SuperStay Matte Ink - це та помада, яка була зі мною у найважливіші моменти: на всіх святах, та значущих подіях, адже з нею я взагалі не переживала за свій макіяж губ. Якщо чесно, я б скупила всі віддінки (хоч іх там і дуже багато).

А зараз, найчастіше вигулюю свій новенький віддінок 180, і я від нього в захваті.

Дякую за увагу 😘