Пашкова Діана

Магія для вій

Магія для вій

Тільки що зробила допис про найбільше розчарування свого життя. Що ж, необхідно уровняти))

Тому робимо допис про feg)))

Ця милота прибула до мене 12.02.2024.

Я людина нетерплячя, тому робила зрізи з порівняннями " до" та "після" кожен день, та кожен день сумувала через те, що не бачила змін. Кожного разу ходила до коментарів до цього засобу та заспокоювала себе, що необхідно трохи зачекати.

Дівчата писали що ефект від засобу можна побачити через місяць-півтора, але це занадто для моєї нетерплячої натури. Тож, тижні через два я забила на це діло, але продовжила користуватися засобом.

Згадала про нього лише після негативного відгуку про туш, яка мене дуже засмутила, бо під цим дописом побачила коментар із компліментом до вій...

Що ж, може настав той час, коли треба зробити чергове порівняння? І... Так, дійсно. Тепер я бачу результат)))

Як кажуть, не було б щастя... 😂

Тож, оскарживши туш, бажаю додати схвальний відгук до засобу про який вже геть забула, загубивши у своїй повсякденній рутині)))

Зустрічайте, легендарний feg та його дія через півтора місяці застосування 💕

Магія для вій
Магія для вій
Магія для вій
Магія для вій

Я вважаю що результат не потребує коментарів)

Та бажаю подякувати кожній красуні, що залишила відгук під цим засобом за мотивацію продовжувати використовувати його день за днем 💞

Якби не ви, то закинула б я це діло разом із мріями про довгі та міцні війки 😅