Кузя Ю-а

Піклування для вашої квітки

Піклування для вашої квітки

Часто можна почути, що жінки не відокремлюють у рутині додатковий засіб для інтимної гігієни. Проте, це не корректно.

Коли жінка користується милом, вона руйнує pH піхви. Простіше кажучи, вона вбиває бактерії, які захищають її репродуктивну систему. Це загрожує не просто дискомфортом, а й проблемами, які найімовірніше доведеться вирішувати з лікарем.

Для інтимної гігієни необхідно використовувати засоби з нейтральним pН, молочною кислотою або лактобактеріями.

У чому переваги гелів для інтимного догляду?

Ці засоби не лише м'яко очищають інтимні зони, але й позитивно впливають на стан слизової оболонки:

  • Глибоко живлять.
  • Підтримують необхідний гідробаланс.
  • Стимулюють оновлення клітин.
  • Знімають запальні процеси.
  • Перешкоджають розмноженню шкідливих мікробів.
  • Захищають від неприємного запаху.

Я спробую періодично змінювати різні гелі і більше ділитись цікавими гелями, що варті уваги вашої квіточки. Повірте, не всі достойні бути описані в клубі. Від деякий у мене особисто були дуже дискомфортні відчуття.

Сьогодні гель від 380 skincare. Молодий український бренд, чим заслуговує на вашу увагу.

Гель для інтимної гігієни з молочною кислотою, що має лаконічне упакування з дозатором, що гарно та економно видає засіб.

Інгредієнти: aha-кислоти, алое вера, зелений чай, молочна кислота, чайне дерево. Ідеальний склад.

Формула засобу: ph збалансована, без sles, без sls, без sls/sles, без парабенів, з гліцерином.

Я взяла 80 мл для проби. Є ще дещо більше обʼєм.

Аромат ніжний (весняно квітковий), засіб гарно справляється з функцією очищення, зволоження та не викликає дискомфорту. Дарує довго відчуття свіжості. Мені підійшов.

Завдяки відсутності усілякіх сульфатів, утворюється дуже ніжна молочна пінка, що делікатно контактує з вашою ніжною квіткою.

Піклування для вашої квітки
Піклування для вашої квітки
Піклування для вашої квітки

- густа консистенція = рясна піна;
- ефективно видаляє різноманітні забруднення;
- справляється з потом, неприємними запахами;
- без компонентів, що подразнюють мікрофлору інтимних зон;
- делікатний склад адаптований до щоденної гігієни всіх типів шкіри;
- молочна кислота піклується про її достатнє зволоження;
- нормалізує і підтримує гідробаланс;
- активно бореться з видимими ознаками дегідратації;
- перешкоджає трансепідермальній втраті води;
- зелений чай тішить протизапальними й заспокійливими перевагами;
- ліквідує сухість, тьмяність, почервоніння;
- запобігає появі прілості;
- дарує тривале відчуття свіжості та прохолоди;
- екстракт алое вера зміцнює ліпідну мантію епідермісу;
- робить його гладким, еластичним, пружним;
- просто змивається, не залишаючи мильного осаду на тілі;
- оберігає його від негативного впливу зовнішніх факторів.