Zhukovka 🌸

Давно мріяла про доглянуті брови, але ефект ламінування для тебе занадто? Тобі сюди !

Давно мріяла про доглянуті брови, але ефект ламінування для тебе занадто? Тобі сюди !

Мені пощастило відхватити мило для брів від молодого українського бренду O'Bays 🖤
В цілому хочу сказати, що більшість продуктів у саме серденько, тому спробувати НОВИНКУ ой, як хотілося 😏


Зовнішній вигляд 🖤
Тут по класиці 📓
Білим по чорному ! Стильно , мінімалістично, лаконічно...
Картонна коробочка , котра зберігає на собі інформацію щодо продукту, щіточку і безпосередньо мило.

Щіточка здалася мені дууууже м'якенькою , а зігнута форма досить зручною. Користуватись приємно !

Милко зберігається у металевій коробочці і має видвижну кришку. Процес відкриття додає такого собі антуражу під час використання )

Воно прозоре, тверде і без запаху 🫧

Спосіб використання досить легкий , достатньо змочити щіточку водою , намилити її і вкласти брови необхідним чином 🙂

Давно мріяла про доглянуті брови, але ефект ламінування для тебе занадто? Тобі сюди !
Давно мріяла про доглянуті брови, але ефект ламінування для тебе занадто? Тобі сюди !
Давно мріяла про доглянуті брови, але ефект ламінування для тебе занадто? Тобі сюди !

Мої брови середньої густини і за допомогою мила мені з легкістю вдалося їх вкласти .

Мої брови середньої густини і за допомогою мила мені з легкістю вдалося їх вкласти . Мої брови середньої густини і за допомогою мила мені з легкістю вдалося їх вкласти . Мої брови середньої густини і за допомогою мила мені з легкістю вдалося їх вкласти . Мої брови середньої густини і за допомогою мила мені з легкістю вдалося їх вкласти . Мої брови середньої густини і за допомогою мила мені з легкістю вдалося їх вкласти . Мої брови середньої густини і за допомогою мила мені з легкістю вдалося їх вкласти . Мої брови середньої густини і за допомогою мила мені з легкістю вдалося їх вкласти . Мої брови середньої густини і за допомогою мила мені з легкістю вдалося їх вкласти .

Дуже сподобався натуральний результат ,бровки доглянуті , але ефект ламінування відсутній.

На повсякдень це просто ідеальний варіант 🔥

Мило не залишає білого нальоту, не сиплеться і не обтяжує брови.

Не впевнена, що його дії вистачить на цілий день, адже фіксація досить м'яка , але для походу в кіно, кафе чи на фотосесію - Маст Хев 🔝