YuliHrytskoff

Концентрат сироватки проти випадання волосся Yucos Hair Loss Control Serum Concentrate

Концентрат сироватки проти випадання волосся Yucos Hair Loss Control Serum Concentrate

Як я уже згадувала в своїх попередніх дописах про продукти з догляду за волоссям, я вже давно борюся з доволі сильним випадінням волосся. Причина у мене внутрішня, тому на косметику, покликану боротися з випадінням волосся я не покладаю значних надій, проте все одно продовжую купувати саме таку, надіючись, що вона хоча б не усугубить проблему, а інколи від деяких продуктів я таки бачила непогані результати (а перепробувала їх вже тисячами...). Якось, переглядаючи асортимент продукції проти випадіння волосся на Мейкапі, побачила раніше невідомий для мене український бренд Yucos... Зокрема, зацікавив їх Концентрат сироватки проти випадання волосся. Переглянула складники і вирішила, що варто спробувати - ціна доступна, об"єм достатній... Ну а що з цього вийшло, розповім у даному дописі.

Сиворотка розфасована у непрозорий видовжений пластиковий флакон, оснащений дозатором-розпилювачем. Дизайн доволі мінімалістичний, але, в цілому, дивиться стильно!

Спрей працює добре, не заїдає та не "плюється".

Перше, що переконало мене в необхідності спробувати дану сиворотку, був її склад. По перше, серед складників немає ніяких небезпечних компонентів, які б потенційно могли спричинити ще більше випадіння волосся; а по-друге, в складі (на другому місці після води - тобто концентрація речовини є доволі високою) є міноксидил - ця речовина показує хороші результати в боротьбі не тільки з дифузним, але й андрогенетичним випадінням волосся і стимулює ріст нових волосинок. Також у складі є пантенол, ніацінамід та деякі інші корисні для волосся речовини. Тому склад у даній сироватці - однозначно величезний плюс!

Консистенція сиворотки рідка (як звичайна вода), позбавлена в"язкості чи липкості.

Колір - прозорий, злегка жовтуватий.

Запах - дуже приємний! Легенький квітковий, ненав"язливий. На волоссі після його висихання не відчувається. Взагалі, мені дуже важко вгодити з ароматами в косметиці, але тут прямо влучання у ціль! Аромат для своєї сироватки виробник розробив шикарний!

Я наносила сиворотку по проборам щоразу після миття голови (попердньо підсушивши волосся рушником) і робила легенький масаж шкіри голови. Після цього давала сиворотці декілька хвилин на впитування і дію, а після цього або давала висушити волоссю природним шляхом, або сушила феном. Проводила процедуру 2-3 рази на тиждень.

По якості сиворотка сподобалась - вона не жирнить волосся, не впливає на звичний графік миття голови; не обяжує та не позбавляє волосся об"єму; не викликає перхоті, свербіння чи подразнення (хоча шкіра голови в мене доволі чутлива). Тобто якогось негативного впливу не відбулось однозначно.

Тепер щодо результату. Волосся у мене від даної виворотки випадати, звичайно ж, не перестало. Але інтенсивність дещо зменшилась, та й появилось трохи маленьких "антенок" по голові (а можливо, це результат регулярного масажу шкіри голови і правильного здорового харчування? Важко сказати однозначно...) Проте, після використання волосся виглядає більш доглянутим, живішим... Тому,в принципі, сиворотка мені сподобалась, можливо, куплю вдруге. Думаю, у кого випадіння волосся не значне, не зумовлене якимись внутрішніми проблемами, а більше носить сезонний характер, чи спричинене неправильним доглядом, стресами (тобто не дуже серйозними проблемами), то сиворотка мала б показати непоганий результат! Вважаю, що варто спробувати! До покупки рекомендую!