Кузя Ю-а

Гідрофільна олійка від Mixtura

Гідрофільна олійка від Mixtura

Взагалі, гідрофільна олійка - це якийсь чудовий винахід людства.

Я рідко обирала засоби такого типу і попереднім був elemis. І думала, що гідної заміни не існує. Помилялась 🙏

Цього разу я обрала засіб від українського бренду натуральної косметики Mixtura. Власне виробництво в Україні, вкладена душа і крутий результат у вигляді косметичних засобів.

Засіб схожий на мед! Густина, колір.. аромат польових квітів, трав лісових, полонини.. якась така фантастична енергетика.

Засіб з гарним дозатором видає дозовано засіб.

Наносите цей медовий очисник-олійку на суху шкіру, гарно промасажовуєте личико і змиваєте теплою водичкою. При контакті з водичкою олійка перетворюється на молочко 🥹

Чудово очищує шкіру, не обтяжує шкіру, залишає легке зволоження та аромат. Для моєї шкіри пасує ідеально.

Гарно змиває нестійку косметику та щоденне забруднення.

Гідрофільна олія SANTA FE – це прекрасний засіб для щоденного вмивання, зняття макіяжу і легкого очищення пор. Виробник пише, що підходить для інтимної гігієни, але це якесь марнотратство 🥹, адже такий чудовий засіб треба економити.

Тим більш у них є гідрофільна олійка для інтимної гігієни. Візьму краще іі і опишу враження.

100% компонентів рослинного походження.

Ця олійка:

  • чудово очищує та знімає макіяж
  • може бути використана для шкіри навколо очей
  • завдяки олії бораго зволожує та насичує сухий тип шкіри
  • містить оливковий сквалан, який заспокоює подразнення та живить шкіру
  • поновлює та зберігає гідроліпідний шар шкіри
  • не забиває пори та запобігає появі камедонів
  • містить екстракт морської водорості ламінарії, що покращує еластичність верхніх прошарків шкіри

Гідрофільнай олія-молочко SANTA FE містить 5 активних рослинних екстрактів, 3 ефірні олії, оливковий сквалан, а також спеціально підібраний мікс з цінних рослинних олій та комплекс антиоксидантів.

Економний, на пій погляд баночки вистачить на 2-3 міс щоденного використання.

Гідрофільна олійка від Mixtura
Гідрофільна олійка від Mixtura