Julianna Vini

Найкраще рішення для вмивання

Найкраще рішення для вмивання

Деякий час назад я відмовилась від багаторазових рушників для користі своєї шкіри, так як вони можуть спровокувати появлення прищів.

Радила би зробити це усім, а особливо тим, кого турбує акне, висипання, проблемна шкіра. Таку ж рекомендацію можна дати і у разі чутливої шкіри.

Звичайний вологий тканинний рушник, навіть якщо його часто прати - це середовище для розмноження бактерій. І якщо воно не може бути відразу ж висушене, то при подальших використаннях бактерії «рознесуться» по всьому обличчю, що особливо небезпечно для жирної шкіри.

Мені б цього не хотілося, тому мені легше купити безпечні паперові рушники, а саме беру на постійній основі - сухі косметичні серветкі від «Сніжна Панда»

Найкраще рішення для вмивання

🐼двошарові та без запаху;

🐼кількість 150 штук;

🐼вистачає на довгий час;

🐼рушники зберігаються у закритій коробочці;

🐼рушник щоразу використовується чистий;

🐼обличчя акуратно промокується, але не треться;

Паперові рушники зберігаються в коробці, тому на них не потраплятимуть бактерії та не викликатимуть запалення шкіри.


❗ Відкриту коробку краще зберігати не на відкритому повітрі у ванній кімнаті, а наприклад в замкненій тумбочці, шухляді.


Достатньо просто притулити одну серветку до обличчя і все. Вони якісно вберуть вологу без зайвого розтирання ( це буває при обробці шкіри звичайним рушником.


А чи користуєтеся ви сухими серветками для обличчя?