Кузя Ю-а

Румяна від Gosh

Румяна від Gosh

про контуринг писала тут https://club.makeup.com.ua/post/34878/

Але хто ж я така, що б коли знайти щось неймовірне, що б про це не розказати більше?

В бренду Gosh знайдено Ідеальні румяна, ідеальний контуринг і ідеальний хайлайтер 🥹

Так, румянка я ще хочу матові! Бо взяла 2в1 з сяянням, що можуть заміняти хайлайтер. Треба ще матові для стриманих образів.

Blush Up Cream Blush від бренду Gosh — це рум’яна-хайлайтер. Вони містять велику кількість блискіток та мають приємну консистенцію крему. Зручне нанесення завдяки аплікатору та компактний тюбик зроблять цей продукт вашим фаворитом, особливо для подорожей. Ну або для таких, як я, хто любить за короткий час створити легкий мейк на щодень.

Це типу коли вибіг в магазин, але все одно красива, навіть якщо зустрінеш бувшого 😂

Рум’янець освіжає образ за лічені секунди, не потребує володіння особливими техніками нанесення та робить образ довершеним.

Окрім того, продукт можна використовувати як кремові тіні для повік. Але я використовувала хайлайтер як тіні 🥹 Загалом, всі продукти багатофункціональні, і можна створювати та творити в межах вашої фантазії!

Особливості Blush Up Cream Blush від Gosh:

- представлені у двох відтінках: теплому та холодному;
- рівномірно наносяться та розтушовуються без пензлика, адже мають зручний аплікатор у вигляді спонжа який можна знімати та мити;
- ніжні шимерні блискітки у складі формули створюють ефект об’єму;
- стійка формула, що тримається увесь день;
- веганськй продукт, що не містить ароматизаторів;
- не лишає липкого сліду;
- вдала кремова консистенція забезпечує зручне нанесення.

Румяна від Gosh
Румяна від Gosh

Тональна основа від Radiant Radiant Wonderlight Serum-Make Up SPF 20. https://club.makeup.com.ua/post/28110/

Туш Maybelline

Блиск Sephora

І всі товари вище від Gosh.

Саме цікаве, що наношу я знову ж таки технікою букви V.

Нижня частина - контур, верхня - румʼяна. Посередині крапочку хайлайтеру. В даному випадку я продемонструвала це. Проте, румяна, що я маю в цьому пості вже мають блиск і в принципі можна і без хайлайтера. Проте, хайлайтер я використовую замість тіней та підсвітлюю стрілочку амура ❤️