Кузя Ю-а

Гідрофільна олійка…

Гідрофільна олійка…

Гідрофільна олія. В чому ж особливість засобу в принципі? При нанесенні засобу на суху шкіру він починає розчиняти жирові забруднення, зокрема макіяж, залишки сонцезахисного крему, себум та інше. Це відбувається завдяки гідрофобним частинкам у складі олії, які проникають у пори й ефективно розчиняють олію та жир. Круто!

І я особисто вперше маю гідрофільну олію для інтимної гігієни!

Але ж як чудово вона пахне! Сухими травками, Карпатами, квітками! Вільною Україною!

Гідрофільна олія SENSES для інтимного догляду – ніжний засіб для щоденного очищення.

100% компонентів рослинного походження.

47% компонентів мають сертифікати ECOCERT.

Склад гідрофільної олії-молочка SENSES спеціально розроблено для догляду за інтимними зонами тіла.

Текстура засобу нагадує густий свіжий мед, що приємно наноситься на шкіру та має повністю безпечний натуральний склад.

Під час вмивання текстура олії перетворюється на молочко та повністю змивається (додала фото), глибоко очищуючи від щоденних забруднень, бактерій та аллергенів. Після використання засобу шкіра відчуватиметься більш зволоженою, чистою та оксамитовою. Свіжість і чистота тендітних жіночих зон! Напевно й чоловікам можна, але ні. Це моя баночка 😂

Ця олійка:

  • тендітно очищує
  • може бути використана для всіх делікатних зон
  • завдяки олії бораго зволожує та насичує сухий тип шкіри
  • містить оливковий сквалан, який заспокоює подразнення та живить шкіру
  • поновлює та зберігає гідроліпідний шар шкіри
  • не забиває пори та запобігає появі камедонів

В складі - рослинні екстракти, ефірні олії, оливковий сквалан, а також спеціально підібраний мікс з цінних рослинних олій та комплекс антиоксидантів.

Гідрофільна олійка при взаємодії з водою перетвориться в ніжне молочко, яке необхідно змити теплою водою.

Засіб можна використовувати як етап очищення вранці чи ввечері.

А ще упакування - скляна банка з зручним дозатором. Знову ж таки, це фішка бренду - екологічно та натурально. І зроблено в Україні 💙

Скажіть, я одна така, хто вперше бере гідрофілку для інтимних гігієни? Ну от я в захваті. Мене можна ще здивувати, як то кажуть 😂

Гідрофільна олійка…
Гідрофільна олійка…