Tanserb

Поцілунок сонця з бронзером theBalm Bahama Mama Bronzer

Поцілунок сонця з бронзером theBalm Bahama Mama Bronzer

Настала весна - ідеальний час для бронзера. Хоча я бронзерами користуюся цілий рік, коли є настрій. Скульпторами (вони більш сірі) ми підкреслюємо рельєф. А бронзерами (більш рудуваті, під засмагу) - наносимо туди, де хочемо виділити зони, що засмагли. Хоча я наношу і те, і інше найчастіше на вилиці )))

Поцілунок сонця з бронзером theBalm Bahama Mama Bronzer
Поцілунок сонця з бронзером theBalm Bahama Mama Bronzer
Поцілунок сонця з бронзером theBalm Bahama Mama Bronzer
Поцілунок сонця з бронзером theBalm Bahama Mama Bronzer
Поцілунок сонця з бронзером theBalm Bahama Mama Bronzer

Дизайн. У мене мініверсія 3 г. Дуже мила крихітка! Картонний футляр, картонна коробочка. На кришечці цього малюка примудрилися розмістити ще й дзеркало)) Ну, про всяк випадок, хай буде. До речі, футляр сильно не забруднюється. Певна річ, ніяких щіточок, спонжиків немає. Оформлення по-літньому яскраве, класне

Текстура. Це звичайний, класичний пудровий продукт. Дуже приємний, ніжний помел. Шовковиста текстура. Все на найвищому рівні

Пігментація на рівні супер. Пензлем по бронзеру треба проводити лише один раз! Інакше набереться багато продукту та буде дуже яскраво на шкірі. І в цьому випадку можна поставити пляму (саме це єдиний мінус, коли я спочатку писала, що майже ідеальний продукт). Пігментація вище будь-яких похвал

Нанесення. Тушується чудово! Лягає рівномірно. Головне, не набирати надто багато на кисть. Фініш матовий. Але якщо придивитися на свотчі на шкірі, то видно, що легенько віддає в сатин. За рахунок цього, мабуть, виходить, що він чудово тушується

Ідеальний відтінок для бронзера. Він у міру теплий, у міру рудий. Все, як і має бути у бронзера.

Стійкість. Ну це звичайний пудровий продукт. Він не фіксується. Дивлячись як ви торкатиметеся до обличчя, який спосіб життя ведете.

До речі, я дуже люблю його використовувати для затемнення складки віку в макіяжі очей. Виходить дуже гармонійно: підкреслені і вилиці, і складка віку

Підсумок. Ідеальний бронзер за всіма критеріями. Правда, він дуже гарний! Якщо хочете мати лише один бронзер у своєму арсеналі – беріть цей. І мініформату вистачить надовго. Ну, може тільки онукам не дістанеться)))

Дівчатка, а який ваш ідеальний бронзер? Чи користуєтесь бронзерами?