Алла

Чорна перлина на вашій поличці

Чорна перлина на вашій поличці

Я мало сплю, зловживаю кавою, багато стресую. Якщо ви теж упізнали себе, то велкам до клубу синців під очима. Усі ці три пункти виправити ніяк не вдається, тому доводиться намагатися змінити ситуацію косметичними засобами.

Патчі під очі - один із них. Я завжди пробую різні, тому мені є з чим порівняти.

Цього разу купила з екстрактом морського огірка та пудрою чорних перлів від відомого південнокорейського бренда BeauuGreen. Корисні компоненти миттєво проникають у шкіру і забезпечують зсередини виражену живильну, зволожувальну і протинабрякову дію. Крім того, маска помітно розгладжує мімічні зморшки і підтягує шкіру нижніх повік.

Лопаткою зручно діставати патчі з баночки. А ось з кришкою довелося трохи помучитися, щоб вона чітко ставала в паз. Це створювало деякі незручності.

Підходять до використання для осіб віком 18+.

Продукт вирізняється делікатною консистенцією і створений на основі натурального гідрогелю. Завдяки такій структурі патчі BeauuGreen Sea Cucumber & Black Hydrogel Eye Patch щільно прилягають до шкірного покриву, не сповзають та не рвуться.

Я накладала їх двома способами. Перший: вузьким кінцем до внутрішнього куточка ока. Широка частина патча закривала «гусячі лапки» біля зовнішнього куточка ока. Другий: навпаки. Широка частина - під оком, щоб прибрати синці.

Через 20-30 хвилин патчі зняти. Зробіть легкий масаж шкіри кінчиками пальців.
Коли не забувала, то клала їх в холодильник, для «холодної» дії.

Склад: вода, гліцерин, екстракт карагенану, бутилен гліколь, дипропілен гліколь, камедь ріжкового дерева, бензил гліколь, ПЕГ- 40 гідрогенізована рицинова олія, ксантанова камедь, алантоїн, бутоксидигліколь, ніацинамід, оксид заліза (CI 77499), гліциризат калію, токоферолу ацетат, голотурин, кетон малини, аденозин, синтетичний фторфлогопіт, віддушка, натрій ЕДТА, діоксид титану (CI 77891), лактат кальцію, гідролізат колагену, гіалуронат натрію, оксид заліза (CI 77491), 1, 2-гександіол, оксид олова, етилгексилгліцерин.

Наостанок скажу: дива не сталося, синці повністю не зникли, але дрібні зморшки розгладилися. Можливо, на менш віковій шкірі вони спрацюють краще.

Чорна перлина на вашій поличці
Чорна перлина на вашій поличці
Чорна перлина на вашій поличці
Чорна перлина на вашій поличці
Чорна перлина на вашій поличці
Чорна перлина на вашій поличці