Кузя Ю-а

Твердий шампунь від mixtura

Твердий шампунь від mixtura

Біобазованний твердий шампунь AMALFI із ароматними натуральними ефірними оліями та какао баттером. Саме ця назва мене затягнула його спробувати.

Для жінок та чоловіків любого віку, а відповідно і для мене )))

Я дуже давно пробувала вже твердий шампунь, проте, досвід був бее, він якось тоді розтікся в біо кашу і завершив своє Життя на першому невдалому користуванні.

А тут, вже пробуючи цей бренд в інших засобах, я довірилась і не прогадала.

Навіть не знаю з чого почати.

Аромат? Знову ж таки нереально приємний, травʼяний, натуральний, якийсь рідний, Карпатський.. фантастичний.

Текстура? твердий камінчик, що при контакті з водою та волосся гарно піниться 🟢

Зручність та економність? З тим що я мию голову раз на тиждень, мені його вистачить на пів року 😂 А залізне упакування береже його від надмірної вологи.

Він делікатно, проте ефективно очищає волосся та шкіру голови, забезпечує відчуття свіжості та збалансовує продукування себуму.

Волосся, після використання таке ніжне, пахуче, ніби промила травками його. 🤗

Його формулу було спеціально розроблено для нормального та комбінованого типу волосся. Підходить для частого миття. Дає змогу довше зберігати чистоту волосся.

  • Кокосова олія проникає у глиб волосся і забезпечує його живлення та додає йому блиску та еластичності.
  • Какао баттер дозволяє відновлювати пошкоджене і ламке волосся, живить шкіру голови і волосяної фолікули.
  • Натуральний аромат дарує насолоду при використанні.
  • Шампунь не містить синтетичних кондиционерів та мікропластику.

Підходить для професійного та персонального використання.

Термін придатності: 6 місяців з початку користування

І саме головне, висихає швидко і тримає форму цей шампунь 💙 І зручно зберігати в металевій баночці фірмовій.

Твердий шампунь від mixtura
Твердий шампунь від mixtura
Твердий шампунь від mixtura
Твердий шампунь від mixtura
Твердий шампунь від mixtura