Щербак Марина

Дитяча палетка для дороcлого макіяжу

Дитяча палетка для дороcлого макіяжу

Коротше, мій шок у шоці, бо це дійсно прикольна палетка, за допомогою якої можна зробити яскраві макіяжі. Але, не все так просто, бо треба трішки ловкості для нанесення.

Для чистоти експерименту, я не використовувала базу, або підложку. Наносила все на чисту повіту, бо завжди так роблю, коли тестую новий продукт.

Отже, у палетці є маленьке дзеркало і 21 відтінок. Є матові, сатинові, з шимером. Наголошуючи, що палетка ДИТЯЧА та коштує 90 грн.

Відразу скажу, що матові тіні пилять при нанесенні та потребується нашарування. Але, результат того вартий. Зручніше наносити пальчиком, ніж пензликом.

Стрілки у цьому макіяжі я теж малювала тінями з палетки. Просто додала води та взяла тонкий пензлик. Результат вау, тому я буду використовувати тіні як підводку.

Що вам варто знати👇

- Макіяж очей протримався 5 годин! Нічого не осипалось, не размазалось, не поплило. Навіть шимерні тіні залишились там, куди я їх нанесла. Нагадаю, що базу або підложку не використовувала.

- При роботі з тінями, пальці ваші кращі друзі.

-Кольори потребують нашарування.

-Наносити краще перед тоном, бо трішки пилять при нанесенні.

За 90 грн це ТОП! Хоч у мене і не має дітей, ця палетка залишиться зі мною, бо я дуже полюбляю яскраві стрілки(саме для цих цілей планую використовувати).

Дитяча палетка для дороcлого макіяжу
Дитяча палетка для дороcлого макіяжу
Дитяча палетка для дороcлого макіяжу
Дитяча палетка для дороcлого макіяжу
Дитяча палетка для дороcлого макіяжу
Дитяча палетка для дороcлого макіяжу
Дитяча палетка для дороcлого макіяжу
Дитяча палетка для дороcлого макіяжу
Дитяча палетка для дороcлого макіяжу
Щербак Марина
3
Підписники
0