Hanna Domashenko

Cherish Lash | Свої вії точно кращі, ніж нарощені!

Cherish Lash | Свої вії точно кращі, ніж нарощені!
Cherish Lash | Свої вії точно кращі, ніж нарощені!

Cherisher вкрали моє з котиком серденько! 😻 Ви тільки погляньте на це пакування! Це якась розкіш, не інакше! Хочеться фотогрфувати всю цю балдьожну красу знову і знову!

Я ношу контактні лінзи, тому, коли нарощувала вії - вони так мене дратували, що сил моїх на то не було зовсім... Плюс до цієї "краси" завжди мала подразнення очей, хоча дуже подобаюсь собі з довгими віями! Потім намагалася робити регулярно ламінування вій, але коли від природи в тебе не вії, а "пеньочки", то ламінування не зробить чудес!

Cherish Lash | Свої вії точно кращі, ніж нарощені!
Cherish Lash | Свої вії точно кращі, ніж нарощені!

Тому я подумала, що сироватка точно може врятувати всю ситуацію, адже я, як і кожна дівчинка, мрію мати гарні вії, довге, здорове волосся та сяючу шкіру! "Почну з вій" - подумала собі я! І вже місяць тестую сироватку Cherisher, бо насправді забрала цю красу з пошти ще на початку березня. Сьогодні розпаковка, а трохи згодом - поділюсь з вами першими результатами) Перші 2,5 - 3 місяці, як рекомендує виробник - буду користуватися сироваткою щодня, а вже потім раз на 2 тижні для підтримки результату.

Пакування дуже стильне та мінімалістичне! Обожнюю таке! Сама упаковка дуже схожа на підводку: акуратна , мякенька щіточка, дорогий, важкий тюбик, а сама сироватка прозора та не має запаху.

Про те, як наносила, про мій перший результат та враження вже трохи згодом...)То ж , як кажуть, не перемикайтесь! Далі буде найцікавіше! 👀