Олена Г.

Відтінок №3, Пудра від Maybelline New York SuperStay 24HR Hybrid Powder Foundation

Відтінок №3, Пудра від Maybelline New York SuperStay 24HR Hybrid Powder Foundation

Пакування. Компактна пудра, яку зручно брати з собою в косметичку. Подобається що спонж знаходиться в окремому «відділі», не контактує постійно з продуктом.

Спонж. Маленький, досить гнучкий. На перший погляд він може здатись недовговічним через свою «легкість», проте це є і плюсом – зона під очима, куточки біля носа, його зручно згорнути і нанести пудру.

Пудра. Очікувала деяку шовковистість-кремовість. Проте насправді це пудра дуже мілкого помолу, яка лягає достатньо легко (не як маска), і в той же час щільно. Вона може частково замінити тональний крем (якщо немає значних висипань). Але для вирівнювання загального тону обличчя – це досить хороший варіант. Має матовий фініш.

Колір. Як зазначено на початку, я маю тон №3. Мій підтон шкіри наближений до смаглявості (волосся темно-каштанове). І для мене цей тон виявився трохи світлим.

03 відтінок однозначно для дівчат зі світлою шкірою.

Покриття і поведінка вподовж дня.

Достатньо важливо - пудра не окислюється (не змінює колір) і не сповзає впродовж дня з обличчя.

  • На зволожене обличчя без тону. Пудра наче «впечаталась» в обличчя і тримала тон до кінця дня. В Т-зоні (а саме на лобі) в +23 градуси на сонці довелось трохи заматувати обличчя.
  • На ВВ-крем. Сподобалось менше, для мене легкого покриття з рівним тоном від пудри виявилось достатньо для денної прогулянки. Але для важливих зустрічей, для заходів, де ти маєш виглядати на всі 100% - така комбінація б була мною використана повторно.

Стійкість.

Стійкість забезпечується за рахунок формули пудри-покриття. Пуда достатньо щільна, але не обтяжлива, тримається гарно. В зонах що найчастіше починають блищати впродовж дня можна поновити (це не є проблемою, адже пудру зручно брати з собою).

Для кого підійде.

  • Однозначно для комбінованої та жирної шкіри.
  • Для сухого типу шкіри є шанс підкреслити мімічні зморшки та сухість. Тому наголошую саме на тому, що при мінімальній сухості хорошого вигляду обличчя ви не отримаєме. Тонізація, гарне зволоження, крем - тоді результат і рівний тон вам гарантовані.

Я, як власниця шкіри наближеної до сухості, перед нанесенням добре зволожувала обличчя для досягнення ідеального покриття.

Відтінок №3, Пудра від Maybelline New York SuperStay 24HR Hybrid Powder Foundation
Відтінок №3, Пудра від Maybelline New York SuperStay 24HR Hybrid Powder Foundation
Відтінок №3, Пудра від Maybelline New York SuperStay 24HR Hybrid Powder Foundation
Відтінок №3, Пудра від Maybelline New York SuperStay 24HR Hybrid Powder Foundation
Олена Г.
0
1
Підписки