Iryna Koval

Fenty Beauty By Rihanna Pro Filt'R Soft Matte Powder Foundation

Fenty Beauty By Rihanna Pro Filt'R Soft Matte Powder Foundation
Fenty Beauty By Rihanna Pro Filt'R Soft Matte Powder Foundation

Пудрами я користуюсь досить рідко, адже маю суху шкіру та додаткове природне сяйво на обличчі мені не заважає, а навпаки подобається. Проте іноді, особливо у спекотні дні або ж коли я роблю достатньо яскравий та виразний макіяж, пудра стає невідомою частиною мого мейку.

Fenty Beauty By Rihanna Pro Filt'R Soft Matte Powder Foundation я придбала через неймовірно красивий та лаконічний дизайн, а ще у ній є зручне дзеркальце, яке обов’язково потрібно мати у кожній сумочці, щоб підправляти макіяж протягом дня. Радість від покупки не закінчилася лише на зовнішньому вигляді - пудра приємно вразила властивостями та ефектом, який вона створює.

Fenty Beauty By Rihanna Pro Filt'R Soft Matte Powder Foundation
Fenty Beauty By Rihanna Pro Filt'R Soft Matte Powder Foundation

У комплекті є зручний та дійсно якісний спонж, яким легко наносити продукт, але особисто мені більше подобається використовувати кісточку. З її допомогою продукт лягає ідеальним тоненьким шаром, створюючи бездоганне природне покриття.

Пудра має оксамитову, шовковисту текстуру, дуже приємна на дотик. Наносити її також дуже приємно, оскільки вона не порошить і легко розподіляється.

У мене відтінок - 240

Я спеціально обрала темніший відтінок, адже придбала її саме для літнього сезону, коли шкіра стає засмаглою, хоча засіб гарно підлаштовується під тон шкіри.

Ефект, який створює ця пудра, просто неймовірний - шкіра виглядає ніби відфотошопленою. Вона чудово матує шкіру та усуває непотрібний жирний блиск, не забиваючи пори та тримається на обличчі протягом усього дня. Ще одна велика перевага - тональні засоби та консилер не скочуються під пудрою, а навпаки, тримаються краще і довше, створюючи бездоганне покриття протягом дня.

Fenty Beauty By Rihanna Pro Filt'R Soft Matte Powder Foundation - це не лише естетично привабливий продукт з чудовим дизайном, але й косметична знахідка з вражаючими властивостями та ефектом.