Дєдюріна Валерія

Фаворити для повік ;)

Фаворити для повік ;)
Фаворити для повік ;)

Привітик🌸 Хочу розповісти про свої фаворити для повік)

У мене від природи свої довгі та підкрученії вії, але буває з тушами біда, через те що важко прокрашувати, і я замітила це все залежить він кісточок, мені підходять і люблю силіконові, і більш прямі кісточки)

Я користувалась багато різними тушами, і не могла дійти до ідеально.

Ще в 2017 моя тітонька дала спробувати мені туш Oriflame, і це було вау чорна, подовжує, розділяє, неймовірна🥹Вона мені її подарувала, я довгий час користувалася нею, потім у 2019 змінила на Maybelline, вона була такого персикового кольору та запахом кокосу, вона юула прикольна, але мені 50/50, через те, що була кісточка не силіконова.

Наступного разу зміна вже на lash sansational вже краще, силіконова, розділяє, але підкручує, мені сподобалося.

І знову потім я перейшла на Oriflame, ну прям в серденько💘 В мене ще такий секретик, мій ритуал, я спочатку розчісую старою кісточкою, і потім кращу 2 рази вже туш, ефект подобається😍

Чесно кажучи люблю на собі довгі і розділяні вії, чомусь пушисті вії не моє(

Ну у кожного свій смак)))

По сьогодні я користуюсь лише цією Oriflame, уже дуже багато років, і це найкраща моя туш 😍 Рекомендую від всієї душі, я часто замовляю в каталогах Але я в цьому році ще взяла і коричневу від Maybelline lash sansational, і вона дійсно теж класна) Хоча хочу спробувати ще для себе від Maybelline sky high🥹

Фаворити для повік ;)
Фаворити для повік ;)
Фаворити для повік ;)
Фаворити для повік ;)