Milans

Консилер NYX Professional Can't Stop Won't Stop

Консилер NYX Professional Can't Stop Won't Stop

Напевно дивно, що маючи таку колекцію косметики, я не мала консилер 😅 до того ж я вже дуже доросла дівчинка, мені у наступному місяці 33 роки 🥰 і я не користуюсь консилером. Тож чого почала цікавитися, не дуже "цікава" тема 🥱 бо мені він не потрібен під очі.

Я хочу ним висвітлювати зони на обличчі, тобто для контурингу. Контуринг я дуже люблю, і використовую Fenty Beauty Match Stix Matte Skinstick у відтінку Amber та Charlotte Tilbury у відтінку Fair - Medium, робила на них допис порівняння 👇

https://club.makeup.com.ua/post/20271/

Та мені хотілось мити щось мего світле, для більш чіткого акценту, і випадково я побачила відтінок Pale NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Concealer, і придбала я його за 449 грн, тому що не знала що він 90% часу буває на скидці і придбати його можна за 300 грн 😂 але ок.

Тож відтінок Pale неймовірно світлий, та гарний. Добре тушується, проте я гарненько зволожую шкіру, та й тональний теж в мене зволожуючий, тому лягає дуже гарно 👌

Звісно я б хотіла спробувати інші консилери, але я не знаю в яких ще є такий неймовірно світлий відтінок.

На всяк випадок придбала ще 2 штуки 😂 за ціною 295 грн 👌

Загалом я задоволена кольором та стійкістю, проте хотіла б щось більш мʼяке, але важливо щоб за кольором був ідентичний 🙌

Консилер NYX Professional Can't Stop Won't Stop