Pilirina 💛💙

Bioderma Atoderm Intensive Eye - знахідка для атопіків

Bioderma Atoderm Intensive Eye - знахідка для атопіків
Bioderma Atoderm Intensive Eye - знахідка для атопіків
Bioderma Atoderm Intensive Eye - знахідка для атопіків

У мого 3-річного малюка атопічний дерматит. Були моменти, коли шкіра повік страшенно сохла. Цей крем порадив дерматолог. Зараз користуємося ним у тандемі з офтальмологічним спреєм Артелак АйЛід, але у цього препарату дещо інше призначення про яке розкажу у наступному дописі.

Bioderma Atoderm Intensive Eye швидко усуває прояви свербіння, подразнення і ніби зміцнює захисний бар’єр шкіри. Я також ним зараз користуюся на постійній основі, бо загострилася і моя алергія - майже від усіх косметичних засобів та декоративки печуть очі. Іноді так буває.

Можу запевнити, що після використання настає відчуття полегшення, крем круто і надовго зволожує шкіру під очима, розгладжує мімічні зморшки. Піймала себе на думці, що, мабуть, це один із кращих засобів для моєі шкіри, яким я користувалася.

Завдяки комбінації 3 олій, що входять до складу догляду крему, ним можна очистити шкіру навколо очей. У результаті шкіра не тільки заспокоєна й ідеально чиста, але й зволожена.

⭕заспокоює подразнення, зменшуючи почервоніння шкіри

⭕відновлює захисний бар’єр шкіри

⭕захищає шкіру від проникнення алергенів

⭕очищає шкіру від макіяжу та забруднень

⭕забезпечує цілодобове зволоження шкіри

⭕дарує відчуття комфорту впродовж тривалого часу

⭕можна використовувати при носінні контактних лінз

⭕підходить як основа під макіяж

✔️еноксолон – довготривало заспокоює шкіру, впливаючи на причини свербіння

✔️технологія відновлення Lipigenium™ – сприяє утворенню ліпідів і водночас відновлює захисний бар’єр шкіри

✔️Skin Barrier Therapy™ – запобігає проникненню алергенів у шкіру, захищаючи її від надмірної сухості

✔️гіалуронова кислота – утримує вологість у шкірі

Біла, ніжна, не жирна, але швидко поглинається шкірою і легко розподіляється. Не містить ароматизаторів.

Bioderma суперживильний і зволожуючий. Після нього залишається приємний вологий сяючий фініш, без липкості. Крем комфортний, не викликає неприємних відчуттів і не забиває пори.

Беззаперечною перевагою його вартості 15-20$ є величезна упаковка 100 мг. Але термін для зберігання після відкриття лише 6 місяців.

Витрата крему економна , так як консистенція у нього насичена. Потрібна лише одна крапелька. Може лишати жирний фініш, але швидко вбирається шкірою. Цілий день відчуваю, що шкіра зволожена та наповнена. Ефект накопичувальний.

Для мене і мого синулі Bioderma Atoderm Intensive Eye - знахідка.

Однозначно рекомендую спробувати всім, хто шукає емоленти для атопіків або ж просто якісний крем для очей. Тим паче, зараз на нього класна ціна!