Ta_nyaaaaaaa

Затишок та солодка ніжність | Парфумована соєва свічка Sugared Blush від Dott

Затишок та солодка ніжність | Парфумована соєва свічка Sugared Blush від Dott
Затишок та солодка ніжність | Парфумована соєва свічка Sugared Blush від Dott

На черзі мініатюрка парфумованої соєвої свічки з ароматом Sugared Blush.

Обожнюю мініатюрки, адже вони дають змогу ознайомитися з продуктом та зрозуміти чи варто купувати повнорозмір.

До свічок особлива любов, адже завдяки ним у поєднанні зі спокійною музикою/читанням/медитацією я здобуваю душевний спокій та рівновагу 🧘‍♀️

Пропоную переглянути відео і поринути зі мною у цю казкову атмосферу одного з вечорів 🌌

Хочеться звернути увагу на деталі та естетику, адже цьому приділено багато зусиль бренду.

І знаєте що? Не дарма.

Мініатюра свічки доволі невелика, 4 см у діаметрі. Така собі миленька маленька кругла металева шайбочка.

Тара білого кольору, а написи на ній рожеві, такііііі дівчачі 🎀

Кришечка закручується на різьбу.

Баночка на дотик приємна, з рук не висковзує.

Гніт доволі товстий і міцний, гарної довжини, не короткий.

Лаконічний дизайн - моя любов 🤍

Об'єм мініатюри 15 г і її ціна 95 грн.

За повнорозмір об'ємом 200 г доведеться віддати 1190 грн.

Отож мініатюра доволі доступна. Як для знайомства з ароматом, так і для звичного використання, просто на менший проміжок часу.

Якщо коротко: свічка пахне стиглою сливою та вишнями, приправлені порцією солодкої ванілі та кристалами цукру, які ідеально звучать у тандемі.

Дуже дуже смачно, соковито. Настільки, що відразу виділяється слина 🫠

До ПІДПАЛУ відчувається найбільше слива, усе інше майже ні. Уже під час горіння вишня стає більш гучною. Солодка, десь на стику з черешнею. Тут же відчувається і солодка ваніль, однак не така кондитерська, а дещо спокійніша, яка ідеально поєднується з ароматом стиглих фруктів та ягід.

Солодкість м’якоті стиглої сливи, ніжно грає на моїх ольфакторних відчуттях, збуджуючи апетит та старі спогади. Вона така соковита і смачна, що навіть викликає 🤤. Створює враження, що стукнули пальцем по струні смаку літа у бабусі.

Це літо з дитинства, де навкруги дерева, на яких уже поспіли сливи, вишні і навіть починають опадати. Вони, ще гарячі від палкого сонця ☀️, заполоняють цілі вулиці. На них стоїть ягідно-фруктовий аромат. Я бігаю, живу повністю безтурботним життям.

Коли уже вогонь пройняв собою гніт, свічка почала свій парфумований танець, в атмосферу спокою та неймовірної ніжності вривається аромат вишні, який з кожною миттю набуває виразності та гучності. Він, на пару з сливою, ніби співає свою солодку пісню, передаючи кожну ноту тепла і комфорту.

Ця магічна атмосфера розгортається на фоні ніжної ванілі та карамелізованого цукру, які додають глибини та тепла звучанню аромату. Ваніль все таки більш насичена, однак залишається спокійною та армонійною. Вона наче моя спокійна душа з настанням весни, яка відчуває гармонію та бажання жити, творити, лагідно поєднується з ароматом стиглих сливи та вишні, цим самим створює такий потрібний баланс аромату.

Спочатку радіус поширення аромату не дуже великий, близько 1,5 м, але згодом поширюється так, що я чую його у кімнаті і за 2,5 - 3 м. Найбільш інтенсивний аромат весь час тримається на відстань 0.5-1 м. Шикарно! 🤩

Після пів години горіння аромат стає менш поширеним, але залишається таким же смачним і насиченим.

Тепле світло, високий і товстий гніт

Горить рівно, спокійно.

Гніт при задмухуванні/закритті кришечкою не димить, також не відчуваю неприємного запаху від нього.

Свічки вистачає приблизно на 3 години горіння. У мене це було у 3 етапи. Уже з другого горіння, процес був слабшим, радіус поширення аромату дещо коротшим, але аромат не змінювався. Залишався таким же смачним 🤤

Він тут абсолюнто безпечний, натуральний. Містить всього 2 компоненти:

🤍 100% соєвий віск

🤍 ароматизатор

Декілька цікавих фактів.

✅ Соєвий віск є біологічно і екологічно чистим продуктом, який не містить продуктів нафтопереробки.

✅ При горінні свічка не підвищує рівень СО2 в повітрі. ✅ Соєві свічки коптять на 90% менше, ніж парафінові.

✅ Соєвий віск НЕ залишає плям на одязі і меблях, його легко очистити за допомогою теплої води і мила.

Я залишилася задоволена свічкою Dott з ароматом Sugared Blush. Вона повернула мене спогадами і безтурботне дитинство, створила відчуття комфорту і теплу атмосферу.

Мініатюра 15 г виявилася гарним варіантом для ознайомлення з продуктом. Я хотіла б спробувати й інші аромати у такому форматі, бо це дуже зручно. До речі, бачила ще масажну свічку бренду на Мейкап, от це уже дуже цікаво)

Враховуючи, що я не спеціаліст по свічках 😁, бо використовую їх вкрай рідко, і то здебільшого в об’ємах 50+ грам, я виділю наступне:

🤍 Аромат тримався весь час горіння, однак ставав менш поширеним у просторі, тобто відчувався ближче.

⏰ Час горіння близько 3 год. Мені здається це круто для такого розміру.

❗️Після горіння баночка ДУЖЕ гаряча, будьте обережні.

💰 Пробувати мініатюри доволі вигідно у фінансовому плані.

😌 Використовувала здебільшого по вечорах під час читання книг. Свічка допомагала створити приємний настрій, теплу, ніжну, романтичну атмосферу. Крім того, вважаю, така мила «шайбочка» може бути гарним доповненням домашнього декору, інтер’єру.

✨ Створює неймовірний затишок. Завдяки цьому допомагала знімати стрес вечорами і навіть покращувати настрій.

🍒 Насиченість аромату достатня, щоб НЕ перевантажувати рецептори та нервову систему.

Хочеться спробувати інші аромати свічок. Наступного разу оберу щось більш свіже, так як на носі літо ☀️

Отож у мене склалися лише позитивні враження від свічки, можу і вам її радити 🥰