Ирина ❤️

Відмінна подвійна точилка для олівців

Відмінна подвійна точилка для олівців

Побачила її випадково на makeup, прочитала чудові відгуки, і подумала що мені якраз не завадило б поміняти мою точилку, вона до речі теж дуже хороша, покупала її на makeup і користувалася нею кілька років, фірми Malva

У старої точилки був один мінус, кришечки під якою збиралося сміття, дуже не щільно трималися і весь час спадали з неї. З цією точилкою таких пробоєм немає, відсіки для сміття дуже щільно закриті, на дотик сама точила матова дуже приємна. Також є два отвори для тонких і для товстих олівців. Отвір для товстих олівців закривається заглушкою, тому якщо у вас таких немає, як і у мене, то ви можете використовувати обидва отвори просто для звичайних олівців, дуже зручно продумано, у старої точилки було 2 отвори для різного розміру, а користувалася я тільки одним.

Так само в комплекті ідеї паличка, якою можна очищати і діставати шматочки грифеля олівця, що застрягли. Вона чудово точить як звичайні, так і м'які гелеві олівці. Я дуже задоволена покупкою. Кому не потрібна подвійна точилка,

, то у них так само є одинарна

Відмінна подвійна точилка для олівців
Відмінна подвійна точилка для олівців
Відмінна подвійна точилка для олівців
Відмінна подвійна точилка для олівців