Валерія Гуренко

Олівчики для губ від Eveline + свотчі чотирьох кольорів

Олівчики для губ від Eveline + свотчі чотирьох кольорів

Жоден мій шопінг не проходить без покупки продукту для губ, це може бути будь-що: олійка, блиск, помада, бальзам або олівець, що є найчастіше.💄

Спробувавши немало різних олівчиків від різних виробників і брендів маю фаворитів.🤩

Олівці від Eveline Cosmetics є найкращими для мене серед бюджетних, у них приємна текстура, легкі в нанесенні, мають велику палітру кольорів, не пересушують губи та виглядають на всі 💯

На теперішній час маю чотири різні відтінки:

14 Nude

23 Rose Nude

26 Runway Plum

27 Bahama Rose

Олівчики для губ від Eveline + свотчі чотирьох кольорів
Олівчики для губ від Eveline + свотчі чотирьох кольорів

*Фото свотчів зроблені при денному світлі, олівчики не розтушовані, нанесені на чисті сухі губи, до цього не зволожені нічим*

Олівці не є гелевої текстури тому добре тушуються, найчастіше я обвожу губи по контуру і потім розтушовую його пальцем до середини губ, так вони виглядають більш пухкими та колір лягає рівномірно та натурально.

Стійкість олівчиків не погана , але і не супер, якщо випити склянку води то колір не зникне, але після прийому їжі або поцілунків потрібно буде поновити колір.😚

Дуже приємним бонусом є те, що кожен олівчик має підстругачку, вона на відмінно справляється зі своєю задачею і завжди заточує до ідеальної гостроти на кінчику. (По секрету скажу, я зберігаю підстругачки від олівчиків які вже закінчились для того щоб точити олівці для брів та очей🤭)

А якими олівчиками користуєтеся ви? Які варто спробувати?❤️