Kate_May

Якщо ви в пошуках гідного бронзера, то Pierre Rene Shimmering Bronzing Powder вартий уваги

Якщо ви в пошуках гідного бронзера, то Pierre Rene Shimmering Bronzing Powder вартий уваги
Якщо ви в пошуках гідного бронзера, то Pierre Rene Shimmering Bronzing Powder вартий уваги

Пошуки нового бронзера розпочалися як тільки закінчилися моя Pupa Luminys Baked All Over у відтінку №2, до речі достойний продукт. А але ж хочеться спробувати щось новеньке і в цьому мені допоміг TikTok показавши в рекомендаціях Pierre Rene Shimmering Bronzing Powder)

І звісно я одразу на Makeup в його пошуках. Відгук був всього один, але ж цікавість перемогла та й ще ціна була дуже приємна, 260 грн за 7,5g продукту.

І от отримую я свою посилку, переше враження доволі приємне, картонне пакування, магнітний "замочок", а що ж сам продукт?) Це ідеальний колір та текстура бронзеру який я сформувала в своїй уяві😅

Окремих блискіток він немає, він просто дає бронзове, ніжне сяяння, текстура дійсно шовковиста, легенька. Розтушовується ідеально, переборщити з ним важко, можна зробити як легке покриття так і нашаровувати, я ще люблю використовувати бронзер в якості тіней і тут він шикарний, а в літку на ключиці буде🔥.

Додам ще фото порівння віддтінку рум'ян-бронзера Balm Desert (вони мають більш "цегляний" підтон і меньше сяяння).

Як на мене чудовий продук, ідеальний на літо та й не тільки) якщо вам подобаються бронзери та такий ефект, раджу спробувати, не пошкодуєте😉.

Якщо ви в пошуках гідного бронзера, то Pierre Rene Shimmering Bronzing Powder вартий уваги
Якщо ви в пошуках гідного бронзера, то Pierre Rene Shimmering Bronzing Powder вартий уваги
Якщо ви в пошуках гідного бронзера, то Pierre Rene Shimmering Bronzing Powder вартий уваги
Якщо ви в пошуках гідного бронзера, то Pierre Rene Shimmering Bronzing Powder вартий уваги
Якщо ви в пошуках гідного бронзера, то Pierre Rene Shimmering Bronzing Powder вартий уваги
Якщо ви в пошуках гідного бронзера, то Pierre Rene Shimmering Bronzing Powder вартий уваги