Missmili

Цей крем рекомендують для відновлення шкіри після кислот

Цей крем рекомендують для відновлення шкіри після кислот

Кремом від Q&A користуюсь близько двух місяців,і за цей період вже склалася остаточна думка,тому ділюсь

Q+A Ceramide Barrier Defense Face Cream-барʼєрний крем для обличчя що містить в складі кераміди для відновлення і зміцнення захисного барʼєру шкіри,крем задовільняє більшість потреб шкіри,а саме-зволоження,запобігає сухості і стянутості,надає еластичності і пружності,підходить як база під макіяж,а також доцільний при використанні кислот і ретинолу.

Обʼєм 50 мл

Виробник:Британія

Вартість ~500-700грн

Цей крем рекомендують для відновлення шкіри після кислот

Упакований в картонну коробку,а сам крем в компактній затемненій скляній баночці

Переваги крему:

  • на 97,9% складається із натуральних складників
  • підходить для усіх типів шкіри
  • має в складі кераміди для відновлення і покращення барʼєрної ф-ції шкіри
  • Містить олію жожоба,сквалан,олію виноградних кісточок для помʼякшення і зволоження шкіри
  • можна використовувати як базу під макіяж

По консистенції це густий білий крем,консистенція в баночці я б сказала як плотного желе

Запаху ніякого немає

На одне використання потрібно не велику к-сть,хоч крем і густий але він дуже легко і безпроблемно наноситься на обличчя,при цьому шкіра не виглядає переобтяженою чи жирною,він швидко поглинається шкірою даючи дуже комфортне відчуття заспокоєння і зволоження

Використовую його і вранці і ввечері,подобається що він не жирнить обличчя не робить з нього жирний млинець,фініш натуральний,ближче навіть до матового,але при цьому шкіра і по відчуттям і по вигляду зволожена,мʼяка і гладенька,так і хочеться доторкнутися)

Ввечері я користуюсь азелаїновою кислотою і дуже подобається закривати сироватку цим кремом

Моя шкіра комбінована і схильна до висипань,цей крем їй ідеально підійшов,він не викликав акне чи якихось інших сюрпризів,зволожив і розгладив але не переобтяжив шкіру,класно підійшов як і на ранок перед макіяжем так і на вечір в якості відновлюючого догляду після кислот!

Крем сподобався і дійсно вартий щоб його спробувати!