Удовікова Альона

Надія не виправдала надії.

Надія не виправдала надії.
Надія не виправдала надії.

Вітаю, красуні!

Щось довго я була відсутня, але вирішила, що нова туш - це привід зробити вам огляд та повернутися у простір MakeUpClub 😊

До речі, вирішила трішки змінити формат постів та оглядів тому зняла для вас відео тестування)

Тому чекаю ваших фідбеків, як вам такий формат відгуків?

Відкриваю разом з вами, поклавши руку на серце, скажу, що взагалі не тестувала, вирішила зробити це разом з вами. Як бачите, стрілки намалювала, залишилося лише завершити образ.

Що ж, у нас сьогодні з вами на огляді новинка від Lamel , це туш, у яскравому патріотичному форматі з милою назвою HOPE . За дизайн одразу лайк 😉 Ми таке полюбляємо.

І давайте подивимося, що в нас за щіточка. Я ще звикаю і тестую багато силіконових щіточок, на жаль не всі мені підходять. Як бачимо, на нашій коротенькі щітинки, профарбовувати корінь має бути зручно.

Мінус нової туші - вона рідка та зліпає війки. 🥲 Тому я вже не дуже задоволена. А ще все ж не дуже зручно , що коротенькі щітинки, бо погано профарбувала мені довжину.

До речі, минула моя туш от Eveline , також має силіконові шіточку, але з більш довшими щітинками і з трошки іншою формаю. Тому минула мені подобалася більше.

Що ж, туш не виправдала моїх очікувань, на жаль. 🥲

Як вам ця туш? Хто ваш фаворит ?)