Олена Романюк

Туш для вій Lamel Make Up Hope Volume Mascara

Туш для вій Lamel Make Up Hope Volume Mascara
Туш для вій Lamel Make Up Hope Volume Mascara

Яскраво-патріотична серія🌻, відомого та популярного в MakeUp Club, бренду Lamel нарешті дісталася й до мене, у вигляді різдвяного подарунку від моєї доньки.

То ж, хочу розповісти про туш для вій Lamel, яка створена для надання об'єму прямим і довгим віям та привертає увагу своїм яскраво-жовтим флакончиком із символічним словом H🌻PE.

Мої враження та позитивні сторони туші:

🌻Яскравість та насиченість, з першим нанесенням отримуємо чорний колір, без сірості

🌻Об'єм та підкрученість, без особливих танців з бубеном, вії добре підкручені, помітні, не планують "лягти рівнесенько"

🌻Силіконова щіточка, вона маленька та вузенька, дуже добре профарбовує, можна не боятися, що довгі ворсинки тицьнуть тобі в око, в намаганні добре нафарбувати вії в кутиках очей

🌻 Вії помітно нафарбовані та підкручені з одного нанесення туші, це добрий варіант варіант на ранок, якщо немає часу на ігри з косметикою

🌻Добре знімається міцелярним гелем для вмивання Lirene Kombucha

🌻Немає сторонніх ароматів, не осипається

Мої суб'єктивні зауваження щодо "нюансів" та незручностей:

🌻Широкий отвір у флакончику, відповідно, на виході ми отримуємо забагато туші на самій щіточці. Особливо на самому кінчику, треба знімати чи витирати.

🌻Туш швидко охоплює вії, так, вони чіткі та профарбовані, але може склеяти і привіт, павучі лапки, на очах. Важливо, не перестаратися, але тут вже, кому та як подобається

Туш для вій Lamel Make Up Hope Volume Mascara

На фото вище мої вії (прямі, короткі та світлі під колір брів, повний набір😅) з одним шаром туші Lamel MakeUp Hope Volume Mascara. На кожен день, навіть з нюансами щодо кількості туші на щіточці, мене такий варіант повністю влаштовує, очі підкреслені, колір добре тримається, не осипається.

Туш дійсно варта уваги, особливо, серед свого цінового сегменту.

Дякую, що читали ❤️