Zera Khaibulaeva

Міцелярна вода Simple

Міцелярна вода Simple
Міцелярна вода Simple

Це вже моя друга міцелярка від даного бренду.

Перша була для чутливої та сухої шкіри(не дуже уважно читала опис і придбала навмання, але тоді вона підійшла і користувалася я нею до останньої краплі).

Тепер взяла з зеленою кришкою для всіх типів шкіри.

Обʼєм: 400 мл. Попередньої баночки мені вистачило на пів року. Я не щодня роблю макіяж, а приблизно 2-3 рази на тиждень з тональною основою та декоративною косметикою.

Зараз стараюсь частіше робити макіяж, тож розхід буде більший.

В загальному мені вистачає 2-3 змочених ватних дисків, аби зняти щоденний макіяж.

Ця водичка в першу чергу приваблива в своїй ціновій категорії, вона доволі бюджетна, але якість її дуже приємна.

Другою основною її перевагою є відсутність віддушок та фарбників. Вона як звичайна прозора вода, без аромату.

Також вона немає агресивних компонентів у своєму складі, вона без етилового спирту, також немає компонентів тваринного походження.

А ще ця міцелярна вода не комедогенна, її використання на моїй шкірі не викликало якихось негативних наслідків . Маю іноді поодинокі висипання, але вони в мене виникають при використанні засобів з гіалуроновою кислотою😌 Ну або це мої особисті внутрішні моменти( грішу солодким).

Як я використовую і який результат?

Наношу засіб на спонж, доречі, дозатор зручний, не проливає багато. Легко контролювати розхід.

На очі прикладаю і тримаю пару секунд, це дає можливість розчинити туш. Не використовую водостійкі, тому не знаю як працює з ними засіб, думаю, буде трохи складно. А звичайну туш водичка змиває. Думаю, якщо ви використовуєте гідрофільну олію для зняття макіяжу, цей варіант буде слабеньким. Але для легенького щоденного, навіть з плотним тональним, вона підійде.

На фото показую декоративну косметику на руці і одразу показую як очистила її водичка.

Після міцелярноі води обов’язково використовую гель для глибокого очищення шкіри від CeraVe. Потім протираю обличчя тоніком та наношу крем.

В результаті шкіра гарно очищена, зволожена і не пересушена.

На мейкапі можна вже самому аналізувати склад, як же це зручно♥️

Тож аналізатор показав, що засіб безпечний, немає віддушок, парабенів, нафтопродуктів, SLS, мікро пластику та алюмінію.

Цей засіб підійде для всіх типів шкіри, отже користуйтесь на здоров’я 💕