Після першого використання думала, що вкину її, а після другого зрозуміла, що куплю ще.

Після першого використання думала, що вкину її, а після другого зрозуміла, що куплю ще.


Місяць тому дізналася про таке диво, як мочалки кесе і вирішила спробувати цю мочалку від Makeup.
Мочалка прийшла швидко, на вигляд гарно прошита, достатньо велика, щоб можна було користуватися, як чоловікам, так і жінкам. Але під час першого використання я розчарувалася, бо не було такого ефекту, як я чекала, не було "катишок" з відмерлих клітин шкіри. Але потім я зрозуміла, що я зробила не так😊.
Я вирішила поголити ніжки, перед пілінгом мочалкою і на шкірі ще залишився миючий засіб. Хоч і змивала я його дуже ретельно. Але ця рукавичка ДУЖЕ ЧУТЛИВА до мильних засобів. Тож наступного разу спробувала інакше і все вийшло! Було враження, ніби я другу шкіру скинула. Тіло стало ніжним, жодних подразнень і сухості, пори чисті, гоління стає значно швидшим і приємнішим. І головний бонус те, що мочалка зменшує пігментацію!!! Мені так сподобався ефект від неї, що я ризикнула спробувати її на обличчі. І вона не викликала жодної реакції, ні шелушіння, ні сухості. Але сліди від прищиків з нею зникають швидше.
Мої правила використання:
- на вологу шкіру, ДО нанесення миючих засобів.
- найкраще розпарити шкіру.
- мочалці потрібен час, щоб подіяти, тому краще більше разів пройтися, ніж інтенсивініше натискати на шкіру.
- використовувати не частіше, ніж раз на тиждень.
- мити мочалку тільки простою водою без мила.
Я зрозуміла, що на ділянках де ороговілих частинок мало, мочалка не скачує частинки шкіри, а легенько полірує її, а відмерлі клітини накопичує легеньким нальотом. Тому, якщо не виходить, краще надто сильно не терти.
Загалом дуже рекомендую, це моя знахідка і безмежна любов. Куплю ще, ще і ще🥰

Після першого використання думала, що вкину її, а після другого зрозуміла, що куплю ще.
Після першого використання думала, що вкину її, а після другого зрозуміла, що куплю ще.
Після першого використання думала, що вкину її, а після другого зрозуміла, що куплю ще.
Після першого використання думала, що вкину її, а після другого зрозуміла, що куплю ще.
Після першого використання думала, що вкину її, а після другого зрозуміла, що куплю ще.
Після першого використання думала, що вкину її, а після другого зрозуміла, що куплю ще.