Вікторія М🌹

Відновлюючий крем-баттер для дуже сухої шкіри тіла

Відновлюючий крем-баттер для дуже сухої шкіри тіла

Крем-батер я придбала в надії, що він допоможе прибрати сухість ніг після гоління 🪒

Дуже дуже мені сподобався цей продукт, для сухої шкіри - знахідка

Велика баночка обʼємом 380 мл. не може не радувати, тим паче коли всередині дійсно щось класне

Відновлюючий крем-баттер для дуже сухої шкіри тіла
Відновлюючий крем-баттер для дуже сухої шкіри тіла

Дуже густа масляниста маса, приємна, нежирна та не липка

Колір у баттеру ніжно-бежевий, що дійсно нагадує якийсь напій з додаванням какао

Запах легкий, солодкуватий, схоже на ванільне печиво з шоколадом, мені чомусь такі аромати нагадують зиму

Виробник зазначає, що близько 97% загальної кількості інгредієнтів цього продукту мають натуральне походження

Хочется вірити, що так воно і є

А от і сам склад:

AQUA / WATER, GLYCERIN, ISOPROPYL PALMITATE, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, GLYCERYL STEARATE SE, CETYL ESTERS, THEOBROMA CACAO SEED BUTTER / COCOA SEED BUTTER, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER, SODIUM POLYACRYLATE, 2-OLEAMIDO-1,3-OCTADECANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, CARAMEL, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE.

Доволі простий та безпечний, тут амінокислоти, цераміди, а із головних поживних інгрідієнтів тут:

🟤 Масло какао, яке забезпечує

1. Зволоження і живлення шкіри: допомагає підтримувати шкіру зволоженою і пом'якшеною, запобігаючи втраті вологи і заспокоюючи сухість.

2. Заспокоєння і відновлення шкіри: має потужні антиоксидантні властивості, які допомагають боротися зі стресом від вільних радикалів і підтримувати здоров'я шкіри.

3. Поліпшення еластичності шкіри: має здатність покращувати еластичність шкіри і зменшувати появу розтяжок.

4. Захист шкіри: має легку природну фільтрацію УФ-променів і може допомагати захистити шкіру від шкідливих впливів сонця.

🟤 Олія Ши, яка має

Протизапальні і лікувальні властивості.

Пом'якшувальні властивості.

Антивікові властивості

Нагадую, що крем брала від сухості ніг і він з цим впорався на ура

Якщо одразу використати його після душу, то можна уникнути лущення шкіри, натомість отримую гладеньку і зволожену шкіру приємну на дотик

Поглинається швидко, не залишає жодних маслянистих слідів

Зараз використовую для будь-яких сухих ділянок- стопи, лікті, навіть руки ним мажу перед сном і мене така універсальність дуже влаштовує

Рекомендую спробувати🌹