Skomska Olya

Magic unicorn від Mermade

Magic unicorn від Mermade
Magic unicorn від Mermade

Нещодавно отримала чудову новинку від Mermade 💜

Дана посилочка була дуже не очікувана , та приємна ✨.

Дякую бренду за можливість спробувати нові засоби 🥰.

Я отримала слаймовий гель для душу🦄

Читаючи дану назву я подумала - "ВАУ", це що таке існує😍 здається я вже не встигаю за оновленнями 🤪тільки нещодавно із звичайних гелів перейшла на пінки, а тут вже слайм) ну що ж цікаво🤓

Дизайн:

🟣Маємо прозору, баночку виконану із якісного пластику, об'ємом 200ml .

🟣Дизайн як завжди красивий та дівчачий, продуманий до деталей, хочеться роздивлятись .

🟣На баночці розміщені яскраві, рожеві наклейки із всією необхідною інформацією .

🟣Кришечка ніжного рожевого відтінку на ній вказана назва бренду . Закручується міцно .

🟣Крізь прозору баночку вже видніється засіб - неймовірно красивого фіолетового кольору. І від цього хочеться вже швидше спробувати його , та доторкнутись )

Magic unicorn від Mermade
Magic unicorn від Mermade
Magic unicorn від Mermade
Magic unicorn від Mermade

Під нею розміщена захисна фольга, запаяна на 100 %, захист максимальний , засіб точно не буде протікати в процесі доставки .

Тому тут в мене виникли складнощі, щоб її зняти, але на допомогу прийшли ножниці і я швидко вирішила цю проблему😌

Коли відкрила - відчула дуже приємний аромат , солодкий , але не нав'язливий , для мене він особисто ніби ягідний 🍓

Я спробувала його порівняти дійсно із зефіркою , та желейками (адже були вдома), але вони пахнуть не так приємно як даний слайм💓

Для мене аромат по відчуттях 10 з 10.

Під час використання він заповнює ванну кімнату, на тілі залишається не довго і це плюс, адже можна наносити інші засоби, щоб аромати не змішувались .

Занурюючи руку в засіб - відчуття дуже приємні , слайм прохолодний , тягучий, ніби огортає шкіру рук.

Він густіший , ніж звичайний гель для душу, але не такий щільний , як реальний слайм для дітей.

Слаймовий гель потрібно набирати рукою, я зазвичай не дуже люблю такий формат , але тут все дуже продумано і логічно , адже взаємодія з ним , це як особлива медитація, він набирається дуже легко завдяки текстурі🤩

Засіб дуже гарно піниться, потрібно зовсім не багато , для одного застосування.

🟣неймовірна новинка, яка нікого не залишить байдужим і я досі під враженням , та користуюсь із задоволенням

🟣естетична насолода від пакування

🟣цікава текстура та красивий колір

🟣приємний аромат

🟣утворює ніжну, комфортну піну

🟣засіб економічний у використанні

🟣легко змивається, та гарно очищає

🟣в мене шкіра суха, після використання слаймового гелю я не відчуваю відчуття стягнутосні, навпаки легкого зволоження.

🟣підіймає настрій

Новинка від Mermade залишила лише позитивні враження✨

Квіточки , щира рекомендація🌸