Кузя Ю-а

Моя рутина від mola

Моя рутина від mola

Моя рутина від українського бренду Mola. Нажаль, не всі засоби є на makeup, проте це не стало для мене перепоною на шляху до здорової шкіри. І я маю чудові засоби в своїй щоденній рутині, які можу радити власницям сухої та нормальної шкіри. Я багато чула за цей бренд і відповідно, просто мала його спробувати. Але от це "спробувати" переросло якраз в повноцінну рутину з декількох засобів :)

Ще додам від себе, що саме цей бренд, з моїх відчуттів, перекриває круті люксові іноземні бренди.

Мус для вмивання обличчя зволожуючий з вітаміном Е.

Аромат - ну дорого багато, це теж ще не той рівень, який опише цей аромат. Я взагалі дивуюсь, чому цей бренд в мідл сегменті. Серед українських брендів достойно б зайняв люксовий рівень. Загалом, аромат божественний. Парфумований. Як і в тонера нижче.

Текстура - ніжної хмаринки, що так делікатно очищує шкіру, не викликаючи жодного дискомфорту. Особливо приємно використовувати після гідрофільної олійки.

Добре підійде в якості лікувальної терапії акне та сонячних опіків.

Дія даного мусу полягає в:

  • Глибоко зволожує шкіру;
  • Ретельно очищає від забруднень, надлишок шкірного жиру та макіяжу;
  • Знімає свербіж та почервоніння;
  • Підготовлює обличчя до взаємодії з прямими сонячними променями;
  • Заспокоює після будь-якого подразника;
  • Рятує від опіків, та допомагає шкірі оговтатись після засмаги.

Основні компоненти:

Вітамін Е. Міцний антиоксидант, який захистить ваше обличчя від шкідливих дій сонця та посприяє його зволоженню.
Гіалуронова кислота. Проникає в глибокі шари шкіри й притягує воду, що допомагає згладити зморшки та вирівняти текстуру.
Пантенол. Захищає від опіків, зволожує та заспокоює дерму завдяки протизапальній дії.
Вітамін Б. Зменшує кількість шкірного жиру й регулює вироблення меланіну, що допомагає зменшити появу пігментації та темних плям.

Моя рутина від mola
Моя рутина від mola

Утворює захисну плівку, чим готує шкіру до нанесення наступних засобів та косметики. Доречі, закриваю я цю рутину саме сонцезахисним кремом, про який писала тут https://club.makeup.com.ua/post/36295/.

Максимальне відчуття зволоження шкіри вже від тонера. Аромат - аналогічно пінці - парфумований. Аромат дорогих люксових засобів! Взагалі ця рутина, це диво, яке просто відкидає бажання користуватися декоративною косметикою.

Дія зволожуючого тонера:

  • Зволожує дерму зсередини без відчуття липкості;
  • Повертає шкірі здоровий та сяючий вигляд;
  • Запобігає руйнуванню шкірних елементів подразниками та часом;
  • Відновлює гідроліпідну мантію;
  • Покращує транспортування наступних засобів;
  • Протизапальна та відновлювальна дія.

У складі тонеру:

Вітамін Е. Його захисна функція забезпечує зволоження та зменшення запалень на шкірі.

Екстракт насіння червоного винограду. Містить флавоноїди та має дуже сильні антиоксидантні властивості. Запобігає руйнуванню клітин шкіри.

Сечовина. Допомагає зволожувати та пом’якшувати шкіру, зменшує втрату вологи та підтримує її гладкість.

Гіалуронова кислота в низькомолекулярній формі. Забезпечує інтенсивне зволоження, підтримує еластичність шкіри та зменшує вигляд зморшок.

Комплекс протеїнів. Зменшують чутливість шкіри до фізичних подразників, наприклад, до хлорованої води. Сприяють покращенню транспорту засобів, які будуть наноситися далі.

Гідрогенізована олія оливки. Містить комплекс фосфоліпідів, для відновлення гідроліпідної мантії й також зволожує шкіру.

Підходить для усіх типів шкіри.

Загалом, я довший час користуюсь цими засобами і особливо для себе відмітила результат. Свіжа, здорова шкіра.

💙