𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

FarmStay 76 Green Tea Seed Premium Moisture Toner

FarmStay 76 Green Tea Seed Premium Moisture Toner
FarmStay 76 Green Tea Seed Premium Moisture Toner
FarmStay 76 Green Tea Seed Premium Moisture Toner

Тонер став невід'ємною частиною мого догляду за обличчям. Зараз користуюся від Farmstay з насінням зеленого чаю. З цієї лінійки я неодноразово брала пінку, яка мені дуже подобається і тонер теж залишив приємні враження.

FarmStay 76 Green Tea Seed Premium Moisture Toner

Ціна на цей продукт бюджетна, а враховуючи великий об'єм (350 мл!) покупка виходить вигідною.
Тонер в пластиковому флаконі, без коробка. Під кришкою є захист у вигляді фольги. Отвір у дозаторі маленький, що дозволяє акуратно регулювати необхідну кількість.

Аромат має приємний, свіжий, трав'яний. Мені здалось, що трохи відрізняється від пінки. На шкірі після використання відчувається не довго.

Засіб прозорий, рідкий, але щільніший за воду, має водянисто-гелеву текстуру. Крапля форму довго не тримає і починає розтікатися, але з розподіленням ніяких проблем не виникає.

Тонер можна використовувати декількома способами. Я наношу його по різному. Інколи за допомогою ватного диска, а потім протираю ним шкіру. А також наношу в чистому вигляді, "вбиваючи" подушечками пальців.

У використанні засіб приємний, зовсім не викликає ніякого дискомфорту, не пощіпує, не пече і не подразнює епідерміс.
Шкірою вбирається швидко і одразу створює приємні відчуття, зволожуючи і пом'якшуючи її. Також тонер гарно освіжає, тонізує і має заспокійливі властивості. Шкіра після нього на дотик гладка, ніжна і м'якенька, ретельно підготовлена для наступного догляду.

Після себе тонер може залишати зовсім незначну липкість, яка проходить дуже швидко. Особливо це відчувається, якщо наносити його просто пальцями і значно менше, якщо протирати ватним диском.

Тонером я залишилася задоволена. Це чудовий і недорогий варіант, який підійде будь якому типу шкіри, а пляшечки вистачить надовго.