Kate

Сонцезахисний флюїд-депігментант SPF 50 з транексамовою кислотою

Сонцезахисний флюїд-депігментант SPF 50 з транексамовою кислотою

Почну з того, що це мій перший spf. Я завжди нехтувала сонцезахисними засобами, поки не вирішила у цьому році видалити родимки та боротись з пігментацією.

Обирала дуже довго, бо зовсім не розуміюсь на цьому та і вибір нереально великий. Зупинилась на іспанському виробнику. Думаю, якщо креми мені подобаються, то і spf підійде)) Вибір скоротився і це вже добре. Натрапила на лінійку флюїдів Babe. Бачу «депігментант» - замовляю.

Користуюсь з лютого місяця. Наразі кожен день. Поки було не дуже тепло, то взагалі не відчувався на шкірі. Останні дні були жаркі, то мала бажання промокнути серветкою обличчя. Тому спеціально придбала прозору матуючу пудру від Ln Pro (тримає матовий фініш майже цілий день, в залежності від вашої активності).

На фото видно як блищить моя комбі шкіра на сонці. Як млинець. Але зауважу, що перед нанесенням spf - нанесла догляд за 30хв. Тобто ще тонер, сироватка та крем.

Текстура у цього флюїду легка. Молочко. Наношу легким розтиранням та вибиваючи подушечками пальців. По інших відгуках - він не скочується. Але! У мене були ці «катишки», коли перебрала з кількістю + бажано нанести за раз не додаючи ще засобу, бо також будете мати скочування.

Я майже не фарбуюсь, тому з приводу косметики нічого сказати не можу.

За цей період використання, нових веснянок не з‘явилось. Подразнень також. Єдине трошки пекли очі перший час. Далі все Ок.

Не вибілює. Приємна текстура. Нейтральний аромат.

У фільтрах я ще розбираюсь. Цей має змішані.

Під пудрою виглядає чудово. Якщо фарбуєте вії всеодно доведеться припудрюватись, щоб за рахунок жирності не відпечатувалась. Та і якщо не полюбляєте жирного блиску.

Буду купляти ще. Але з такою великою кількістю spf на ринку, вже замовила Benton. Якраз сьогодні ввечері заберу і буду тестити.

P.S. Майстер з пермаменту не радила мені цей spf використоваувати на брівки.🤷🏻‍♀️

Сонцезахисний флюїд-депігментант SPF 50 з транексамовою кислотою
Сонцезахисний флюїд-депігментант SPF 50 з транексамовою кислотою
Сонцезахисний флюїд-депігментант SPF 50 з транексамовою кислотою
Сонцезахисний флюїд-депігментант SPF 50 з транексамовою кислотою