Пришелець Ольга

Beauty of Joseon Relief Sun Rice + Probiotic SPF50+

Beauty of Joseon Relief Sun Rice + Probiotic SPF50+

Із року в рік я бачу цей SPF в рекомендаціях у топових блогерів та блогерів-косметологів/дерматологів. Багатьом дівчаткам з клубу він також подобається, тому в зимових знижках ця малютка пішла до мене в кошик.

Руки дійшли до нього лише в березні, коли в мене був дерматит, а це єдиний більш менш зволожувальний сонцезахист, який в мене був. Дерматит подружився з кремом, жодних негативних реакцій я не помітила. Але й носила його десь годину-дві, коли була на вулиці на сонці, бо шкіра постійно потребувала зволоження (при висиханні шкіра боліла так, ніби мені насилу її натягують).

Причину дерматиту можна дізнатися в цьому пості: https://club.makeup.com.ua/post/32201/

Наразі шкіра в задовільному стані, так є комедони та висипи, але й без дерматиту. Тому й носити сонцезахист я можу довше.

Більш детальний розбір складу я чекаю від @Швець Карина🤍, бо вона це явно краще зробить, ніж я (це мій тобі стимул спробувати той пробник, що в тебе є ;) сподіваюсь, що тобі сподобається цей SPF). А про фільтри та багато корисної інформації є в пості @Сподобаєва Марина про цей сонцезахист: https://club.makeup.com.ua/post/31405/

Мій максимум це просто довіритися сайту з розбору косметики. Як бачимо, безпечного тут більше.

Також в мене є бажання купити дзеркало з УФ фільтром, щоб дивитися сонцезахисну здатність. Але задоволення не з дешевих (десь 1 200-1 300 грн).

Крем має легку текстуру, тому влітку з ним буде добре. Думаю, що його можна використовувати замість зволожувального крему комбінованому та жирному типу шкіри. Також він швидко поглинається, і не залишає білих слідів на шкірі. За жирний блиск нічого не скажу, бо в мене шкіра від природи має блиск aka ✨ healthy glow ✨. При носінні 5-6+ годин, якогось додаткового надлишкового блиску я також не спостерігала.

З мінусів для мене, після нанесення деякий час є липкість на шкірі, але багато SPF так роблять. А також крем може скочуватися, принаймні в мене на руках він таке робить. Я не ношу тональні креми кожен день, але мені не хотілось би, щоб крем зліз від додаткового тертя.

Ось фото для порівняння до та після нанесення (якщо знову фото перемішаються, то до - більш світла фотка, де волосся розібране, а після - темніша і волосся через плече). Особисто я не сильно бачу різниці.

Чи раджу я його спробувати? Так, принаймні можна взяти пробник для ознайомлення.

Чи буду купувати повнорозмір? Не знаю, в мене велика колекція спф. Тому спочатку треба закінчити ту. Плюс мене трошки засмучує той факт, що він може скочуватися.

В цілому, непоганий доступний сонцезахист, з легкою текстурою, який сподобається багатьом людям. Але я залишилася зі змішаними почуттями.