Пришелець Ольга

Мій перший і останній досвід з Перолайт А

Мій перший і останній досвід з Перолайт А

Сьогодні буде трошки сумний контент, бо ситуація явно не весела. У мене є комедони, плюс зараз загострення підшкірних висипів через виявлення стафілококу епідермального. Минулий лікар відправив до косметолога, там мені дали теж погане обслуговування. Тому я звернулася до нового лікаря. Для нього мій анамнез був приводом назначити препарат Еффезел або його дженерік. Хоч я його і попередила, що в мене вже від РЕТИНАЛЮ буває дерматит на обличчі, що він явно проігнорував (або не повірив). Це був перший червоний прапорець, який я зараз розумію 🚩

Препарат назначити використовувати точково, але ж я знаю що так робити не можна. Адапален в такому випадку не працює. Так працює тільки бензоїл пероксид. (На цьому етапі я б могла задуматися чи правильно мене хочуть лікувати. Але ж я зраділа, що лікування схоже на правду). Це наш другий червоний прапорець 🚩

Покупала я перолайт в перевіреному магазині, тому впевнена, що це не підробка. Ввечері я намазала на все обличчя препарат, згідно з інструкцією, уникаючи зону навоколо очей і зробивши перед цим тест на алергію. Тест не показав жодних змін. І я пішла спати. На ранок особливих змін не було, але вже після 10 ранку почались приколи. Спочатку почало чесатися праве око, потім я побачила, що воно трошки припухло. Спитала у Карини, чи було в неї таке. І отримала відповідь так, це реакція бензоїлу пероксиду. Але в вечері почервоніння почало розростатися. З екстреного в мене була тільки мазь календули, але вона не допомогла. Тому на ніч я випила пігулку від алергії, щоб не було сильного набряку.

Прокинулась я від того, що в мене болить обличчя. Одразу подзвонила в клініку, де мене спочатку відшили. А після другого дзвінка, з вимогами контакту лікаря, запропонували, що вони напишуть йому, а мені перекинуть відповідь. Вони були дивовижні... Пити пігулки від алергії, а потім повернутися до використання. А після того, як я скинула своє фото, то отримала, що треба пити подвійну дозу тиждень. І я, чесно, не впевнена чи бачив лікар те фото, бо подвійну дозу на такий довгий термін ніхто не назначає. Це вже третій червоний прапор 🚩

Після чого я знайшла першого ближчого алерголога, і поїхала до неї. Отже, фінальний діагноз: Контактний дерматит від використання ретинолу, плюс алергетична реакція на якийсь з компонентів. Комбо просто 🤩

Після чого мені призначили мазь і крем під очі та продовжити пити пігулки від алергії (доза звичайна).

Сьогодні я почуваю себе краще. Хоча б не боляче блимати. Але все одно мені й сумно й образливо від того, що в мене тепер дерматит на цілий тиждень-два. А ще образливіше від того, що це було не самолікування. Звʼязуватися з лікарем я взагалі не хочу, бо вже відчуваю, що буду винна тільки я. Та і плюс таке недбале ставлення самої клініки мене добиває. Мажусь мазями, і сподіваюсь, що скоро моє обличчя повернеться до норми.

Висновки тільки одні, якщо відчуваєте, що лікар не ваш, то він не ваш. Як можна було пропустити скрізь вуха, що я алергік, який вже має випадки дерматитів від ретинолу не знаю. Плюс моя провина в тому, що вирішила довіритися людині одразу. Ну і плюсом, якщо хтось знає дійсно хороших лікарів в Києві або в Запоріжжі, то буду вдячна ❤️

А перолайт вже знайшов нову власницю. Сподіваюсь, вони подружаться.

Бажаю вам не проходити те, що зараз прохожу я. Всім здоровʼя та удачі! ❤️