Limoni

Новинка пудра TopFace Super Match 002 - Крутіша за весь люкс!

Новинка пудра TopFace Super Match 002 - Крутіша за весь люкс!
Новинка пудра TopFace Super Match 002 - Крутіша за весь люкс!

Я не знаю як вам передати мій захват, бо це щось неймовірне. Вийшло вихопити на акції за 211 грн. (TopFacики, дайте знову цю акцію, я собі наберу її на роки наперед)

Обрала собі тон 002 Light Cream - це саме той тон, який чудово підійде білосніжній шкірі, а якщо вам потрібно ще світліше, тоді в палітрі є ще 001 (біла щільна пудра).

Перш ніж завершити цей відгук - я за 4 тижні вже протерла її, що проглядається дно. Тож відгук максимально обʼєктивний.

На фото нанесено цю пудру.

Новинка пудра TopFace Super Match 002 - Крутіша за весь люкс!

Мʼяка пудра як масло, не суха зовсім, лягає на шкіру ну як маслооо на хлібчик. Щільна, супер матова. Навіть сухіть не підкреслює 🥰

На фото порівнюю з Pupa 004.

Футляр пудри мені дуже нагадує Diorskin своєю магнітною застібкою. Стильний, не дряпається взагалі. Дзеркальне покриття таке класне, що можна глянути на себе не відкриваючи пудри. Спонжик супер, не зализується😂 наносить пудру ідеально. Сама пудра не важка, але і не відчувається дешево.

Абсолютно шокуюча стійкість! Я перепробувала всі можливі пудри і думала, що ну немає пудри, яка перекриє як тональний, лежатиме, при цьому, непомітно та шкіра буде матова аж поки не настане час демакіяжу… а ця пудра все це виконує!

Більше того - її не видно на шкірі.

На цьому фото я вже ввечері через 9 годин як нанесла пудру без підправлення, на комбінованій шкірі і жару 35 градусів.

Ще з цікавого - навіть з люксом в мене скочувався консилер, а Top Face єдина пудра, яка тримає все ідеально.

Підсумовуючи одним словом - Ідеальна! Щиро раджу кожній її спробувати. Рада, що українські бренди випускають продукти такої високої якості.