alena.rosee

Пудра Catrice Soft Glam Filter

Пудра Catrice Soft Glam Filter

Пудра Catrice з колекціі Soft glam filter стала хітом продаж , і мабуть це не дивно , бо її порівнюють з компактними метеоритами Герлен 🫧

Тому давайте подивимось що за пудра і чи потрібно за нею бігти 🛍️

Пудра Catrice Soft Glam Filter

Основні характеристики :

Футляр:

упаковка проста пластикова , на фото навіть помітно що є подряпинки, але вона зберігається акуратно , тобто пластик найпростіший , подібне пакування у пудри Ламель, тільки там є дзеркальце, а тут нема. Ну для мене це плюс )

Кришечка відкривається повністью. Закривається на клік.

Запах:

запах досить яскравий з футляру , але на обличчі не відчувається . Пахне як щось кисле-пластикове-косметичне. Не найприємніший аромат, але на шкірі його нема.

Різне:

Вага 9 гр. Досить величенька пудра.

В складі є масла: масло ши, макадамія, соняшник , екстакт магнолії 🌸

Сама пудра та консистенція:

Пудра складається з трьох відтінків : зелений, лавандовий, світло-лососевий. При змішуванні вони дають прощирий світлий сяючий відтінок .

Якщо на руці свотч зробити просто , а ось показати делікатне сяйво з телефоно фото на обличчі - квест , але я постараюсь далі показати ✨

Я рекомендую наносити пудру мяким пухнастим пензликом , бо вона м'яка і добре набирається.

Пудру можна наносити і локально : під очі, на скули і на все обличчя .

Хоч на Свотчі (далі) вона і здається сяючою, але в макіяжі не блистить , а додає делікатне сяйво, блюр, легкий ефект фотошопу.

По стійкості як звичайні нормальні пудри, під вечір вже є блиск , який можна прибрати серветкою.

Пори не забиває.

Свотчі та порівняння 🫧

В мене є компактні метеорити Guerlain , на мій погляд пудра від Катріс здається трошки менше делікатній , це можна помітити лиш при макро або при постійному користуванні Метеоритами.

Те ж саме з пудрою Hourglass , зараз вона мій фаворит , але вона має іншу текстуру.

Якщо порівнювати з бюджетними аналогами - дещо подібне є у Eveline , серія Garden , пудра там більш сяюча і іі неможливо наносити на все обличчя .

Пудра Bell Макова колекція - там пудра обіцяє все те ж, але має більш тверду поверхню у футлярі і більш матовий фініш.

Якщо ви шукаєте дещо подібне , любите ефект не глухого матового фінішу, маєте не жирну шкіру , то можна спробувати таку пудру у Катріс 💜

Фото:

1-2 на руці щільно нанесла , сяяння на сонці

3-4 на обличчі тільки СС Ерборіан і ця пудра

5 повний макіяж