дика яґіда

ми в рекламі BOUNTY або кокосовий скраб українського бренду Lapush coconut body scrub

ми в рекламі BOUNTY або кокосовий скраб українського бренду Lapush coconut body scrub

⏺️аромат - віддушка тут не просто кокос, а солодкий кокос, немов в Баунті.

⏺️текстура - частинки відносно великі, як звичайний цукор, також окремо хочу сказати за чорні крупинки - чомусь в складі не вказано що це? має бути скраб бамбуку, але його в описі немає, можливо змінився склад? невідомо 🫠

щоб скраб не засихав :

  • оберігайте його від потрапляння прямої води (тобто мокрою рукою брати скраб це ок✅, але не залишати його відкритим під душом❌);
  • закривайте щільно скраб після використання;
  • не розтягуйте використання на рік/два.

скраб не має дряпатися, бути таким, щоб залишати подряпини на шкірі. на відео я показала текстуру скрабу відразу після відкриття та перед останньою процедурою. однієї баночки мені вистачило на три місяці, на 10-15 використань.

порада по застосуванню - вимийте тіло звичним гелем або милом без сильних віддушок, нанесіть скраб масажними рухами по всьому тілу або на ділянки, які потребують особливої уваги. (піде час нанесення скрабу краще вимкнути воду, якщо у вас душ)

змийте скраб водою, після - можете полірнутись ароматним мʼяким гелем.

коротке ревʼю - суддями з інших відгуків стає зрозумілим, що кожна партія від Lapush може вирізнятись, тож вам може попастися як і супер свіженький кокосік із чорними крапинкам, так і сухарь, яким неможливо користуватись) тож така собі рулетка скрабів) на разок спробувати можна🥥

ми в рекламі BOUNTY або кокосовий скраб українського бренду Lapush coconut body scrub